Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha 16 évesen nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 16 évesen nem volt még barátom, se első csókom?

Figyelt kérdés
Lett volna rá lehetőségem.De senkinél nem éreztem úgy, hogy vonzana egy kicsit is, azt meg nem akartam, hogy csak úgy együtt legyünk semmi érzelemmel.Még nem is tartom magam érettnek ehhez, ez baj?Szerintetek van rá esély, hogy jön valaki aki majd csak kicsit is de szimpatikus lesz?

2015. aug. 3. 11:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

*

# 7/10

2015. aug. 3. 13:25
 12/20 anonim ***** válasza:
Az, nem kell semmit sem elsietni! :)
2015. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ja bocs azt én se figyeltem hogy lány vagy :S soorryyy amúgy lánynál pont respeckt minél később mert annál többre való egy nő minél később történnek dolgok mert akkor nem adja magát könnyen :) ne izgulj ezen majd eljön mikor kell a megfelelő időben megfelelő személlyel ezen tovább egy másodpercet se kell parázni

Aztán ha eljön az első ne izguld túl Ahogy a 7.es válaszomba leírtam, csak natúrba ha nem tetszik vmi akkor megbeszélitek mit hogy kinek hogy merre hány méterre jó.

Feleslegesen töröd a buksid ;)

Meg amúgy is csináld úgy ahogy neked jó :)

2015. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Normális.
2015. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
irónia emberek...
2015. aug. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Tök normális. Sőt szerintem különleges vagy hogy vársz és nem keversz össze mindenkivel!:) 14/L
2015. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
hát utolsó, téged nehéz is bárkivel összekeverni.
2015. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt eddig semmi. Szájra puszi sem. Nem érzem lemaradásnak egyáltalán. Egy osztálytársam (egy héttel született előbb, mint én) már járatos a csókolózásban, a fél várossal volt már nyálcseréje.. Ennek ellenére abszolút átlagos kinézetű.

16L

2015. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
szerintem teljesen normális ha te olyan vagy aki szeretné hogy tökéletes legyen az első csókod akkor nyugodtan halogasd addig amíg nem érzed megfelelőnek ha pedig egy pasi rád erőltetti hagyd ott a francba
2016. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kistál_és_a_bor válasza:

Igen.

Igen.

Van esély.

2021. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!