Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs kapcsolatom?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs kapcsolatom? Velem van a baj? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A környezetemben az összes barátnőmnek van barátja, mostmár a legjobb barátnőmnek is. És bevallom hogy zavar mikor erről beszélnek nekem, mert rosszul esik, én is szeretnék szeretni valakit szerelmileg és boldog lenni. Kívülről és belülről sincs már gond velem (mikor fiatalabb voltam kövérebb voltam és szerintem ez volt az ok amiért nem volt senkim). De már megváltoztam. Az utcán mikor a legjobb barátnőmmel sétálok, szó szerint úgy bámulnak minket hogy kiesik a szemük, még vannak akik dudálnak is. Viszont az a baj hogy ezzel nem érek semmit. Facebookon is van hogy rámír 1-2 fiú de őket vagy nem ismerem és messze laknak, vagy elég rossz iskolába laknak stb. Mégis mit tehetnék hogy legyen egy olyan fiú aki szeret, megbecsül és ápolt? Mit rontok el? Valaki érez még így rajtam kívül? 16L
2015. aug. 5. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, melyik megyében laksz?
2015. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert te normális lány vagy, és nem ribis.

Semmi baj nincs azzal, ha 16 évesen még nem ment át rajtad a fél város. Nem vagy elkésve semmivel. Hidd el, előbb-utóbb rád fog találni a szerelem!

2015. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szabolcs megyében lakok.

És tudom hogy még van időm de most leszek harmadikos és tényleg az összes barátnőmnek van már barátja és ha valami családi esemény van akkor is mindig feljön a téma hogy van e mar barátom és ha nincs akkor mikor lesz. Teljesen idegesítö.

2015. aug. 5. 13:15
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is szabolcsi vagyok.:)

Szerezz valamilyen hobbit, lehetőleg olyat ahol lehet ismerkedni aztán egyszer csak lesz ott egy fiú aki neked is tetszik.

Vagy járj egy a barátnőiddel bulizni, ott is lehet ismerkedni.

16/f

2015. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem ez így egyaltalan nem igaz!

Én pl.nem az a tipikus kis pálcika vagyok annak ellenére mégis van egy barátom aki àpolt, szerethetnivaló és értelmes is.

Más részt ha ennyire válogatós vagy hogy csak az jó aki rangos suliba jár meg minden. Akkor bizony még éveket varhatsz arra hogy legyen barátod.( a fiúk amennyire én tudom nem igazán szeretik ha megszerzése egy adott "követelményt".)

16/L

Remélem segítettem

2015. aug. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Kedves utolso! Tudod nekem fontos hogy melyik iskolaba jar mert en a "belvarosi elit gimnaziumba" jarok. Ezert nem akarok egy szakiskolast osszeszedni.

Az a baj hogy nem szeretek bulizni. A sok tanulas miatt pedig uj hobbiba sem tudok sajnos belekezdeni. Esetleg baratokon keresztul vagy lyukas oraban tudnek megismerkedni valakivel, vagy nem is tudom... szoval nehez talalni valakit de a tobbi baratnomnek sikerult es bant hogy nekem nem akar osszejonni.

2015. aug. 5. 22:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is, csak fiú és nem bámulnak annyira a lányok, hogy kiesik a szemük az utcán. :)) Ne torődj vele egyszer majd csak lesz valakink nekünk is. Engem is zavar de most ez van. :/ 17
2015. aug. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nos, akkor én is írnék. :) 19 éves vagyok, lány, és még soha nem volt barátom. Lassan már nekem is kellemetlen a dolog, de csak azért nem szeretnék összeszedni valakit, hogy legyen. Ha ezt akarnám, már megtehettem volna jó párszor, de nekem fontos lenne, hogy szerelemből tegyem. Csakhogy eddig nem igazán szerettem bele még senkibe. És én is pont emiatt őrlődöm, mert már tényleg szeretnék valakit, de amikor esetlegesen a másik fél közeledne (vagy legalábbis valami olyat tesz, amit lehet a barátinál többként értelmezni), totál megijedek. (Szerintem majd ezzel kapcsolatban kiírok egyszer egy kérdést, mert ez így nem állapot.)

Én sem vagyok bulizós, pedig az tényleg alkalmas hely az ismerkedésre olyan szempontból, hogy sok tinédzserrel találkozhat az ember, bár én úgy vagyok vele, hogy ott úgyis inkább csak felszínes kapcsolatok alakulhatnak ki.

És egyáltalán nem magasak az elvárásaid. Bár nekem teljesen mindegy lenne, hogy konkrétan mi a végzettsége a fiúnak, csak legyen elég intelligens. Mert hiába tök kedves meg aranyos valaki, ha amúgy nem tud leírni helyesen egy mondatot... Ez nálam is mérvadó, szóval teljesen megértelek.

De ahogy azt #7-es is mondta, majd csak eljön a mi időnk is. :) (Én közben szépen lassan megöregszem... Ezért is félek kicsit jobban most, mint pár éve. x3)

2015. aug. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nekem mar tetszettek eddig fiuk de az sajnos nem hiszem hogy kolcsonos volt (egyik sem lepett). Na meg persze volt hogy en is tetszettem fiuknak de ok nekem nem.
2015. aug. 30. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!