Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék az ellaposodott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ellaposodott, silány kapcsolatom ellen? Hogy élesszem újra? 20L

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, van egy majdnem 4 éves kapcsolatom. Nagyon ritkán, egy hónapban egyszer, max kétszer tudunk találkozni egy-egy hétvégére. De már érzem, hogy nem szerelmes belém, és ha mondom neki, hogy szeretem, annyit mond, hogy "köszi", és ez eléggé bánt. A szexuális életünk még a találkozásokkor is elég sivár, talán ha lefogynék (176 cm 88kg), jobban kívánna? Segítsetek, bele vagyok fásulva ebbe. Ő nem szeret beszélni a kapcsolatunkról, mindig túl "elfoglalt", ha kettőnkről van szó. A barátai sokkal fontosabbak neki, mint én.
2015. febr. 24. 20:53
 1/3 anonim válasza:
65%
Szerintem pár kg-ot leadhatnál már az egészséged szempontjából is és, hogy jobban érezd magad a bőrödben :) egyébként szerintem valami nem túl erkölcstelen de mégis szexis ruhával megprobalkozhatnál előjátékként, viszont valahogy mindenféleképpen szóra kell bírnod, hogy mégis hogyan érez irántad/irántatok. Esetleg úgy szóra bírhatnád, hogy úgy adod be neki a történetet, hogy egy lány ismerősödnek vannak ilyen problémái, elmondod a saját erzeseid, de mintha ezt az ismerosod érezné es tedd fel neki a kérdést, hogy ő mit gondol erről .
2015. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet, nem örülsz neki, de a 16 évesen kezdett kapcsolatok ritkán tartanak a sírig.

A srác már csak udvariasságából, vagy tunyaságból van benne.

Szóval ennek vége.

2015. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sajnálom,de az előttem szólónak igaza van semmi sem tart örökké.amúgy is ha a párodnak fontosabbak a barátai nálad akkor ez régen rossz jel...De ezt mindenképp meg kell beszélni egymással mert az ilyeneket nem jó magunkba fojtani.
2015. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!