Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van ötlet arra hogy miert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ötlet arra hogy miert nem jon nekem ossze soha senkivel?

Figyelt kérdés
Hiaba vagyok akarmien kedves segitokesz nem kellek senkinek mert mindig van egy seg*fej aki elviszi elolem a csajt. Vagy csak egyszeruen nem jovok be senkinek. Ha aztan egy adott csaj lelooserez es kicsit en is szemetebbul banok vele meg rogton en vagyok a NAGY seg*fej... :(

2015. szept. 6. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ismerős nagyon
2015. szept. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja... :/
2015. szept. 6. 09:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rossz lányoknál próbálkoztál...
2015. szept. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenkivel a környeken...
2015. szept. 6. 11:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akár az is lehet a baj, hogy minden lánynál bepróbálkozol, mert a normálisabb lányoknál ez szánalmas...
2015. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
legyél egy bunkó g.i és akkor mindenki téged akar hidd el....én az voltam egy csajjal és másfél éve nem tud kiszeretni belőlemxd ez igaz :D
2015. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Ne hallgass az utolsóra, nem mindenkinek jön ez be.

Egy csajra állj rá, érte küzdj ha mindet megakarod szerezni szánalmasnak vagy leírva!

Ne legy visszahúzódó. Egyebkent hany éves vagy? :P

L

2015. szept. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most 14 vagyok. Az a baj hogy mar az osszes sracnak 12 evesen volt/van... :/
2015. szept. 8. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az lehet a baj, hogy mindenkinél bepróbálkoztál. Személyem szerint én se kedvelem azokat a fiúkat akik mindenkinél megpróbálkoznak. Szerintem egyetlen egy csaj legyen a szemed előtt és akkor összefügg jönni hidd el :)


ui.: persze ne az utolsó kis r...cot válaszd


13/L

2015. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kösz :)
2015. szept. 17. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!