Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek az osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az osztálytárssal járásról?

Figyelt kérdés
Valakinek volt már ilyesmi? Nagyon kellemetlen a dolog szakítás után? Érdemes belemenni?

2015. szept. 12. 15:52
 1/8 anonim válasza:
40%
Hát nekem volt egy ilyen a legjobb barátommal , aztan mikor szakítottak a lány nyomoztatta a fiut mikor velem vagy mással volt . Szerintem nem vmi jo ötlet osztaly tarsal ossze jonni 😁
2015. szept. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nincs abba szerintem hogy ha egy osztálytársaddal jársz most ha tényleg bejöttök egymásnak akkor miért ne ha tételezzük fel hogy együtt maradtok egy csomót de most nem teszed meg a lépést akkor ki tudja mit hagsz ki es annyira meg nem rossz ha szakitotok egymassal es latjatok egymast nap mint nap. 15F
2015. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk volt és van is ilyen. Szakítottak aztán összejöttek egy másik osztálytárssal. Elég érdekes helyzet volt még a szemlélőknek is, de igazából nem volt cikizés vagy beszólogatás senki részéről sem. Nem mellesleg én is osztálytárssal járok, nem örülök neki néhány dolog miatt(nem szakítás, annak a veszélye nem áll fent:D), hogy osztálytársak vagyunk elég sok minden egyszerűbb lenne, de szerintem nem jó ötlet elvetni valakit azért mert osztálytárs, ha tényleg szereted. Amúgy is ne aggódj a szakításon amikor még nem is jártok!:D 18l
2015. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem ajánlatos járni osztálytárssal de ha ő tetszik,akkor nem tudsz mit tenni...

Legjobb esetben barátok maradtok,ha úgy váltok el..

2015. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) még sok mindent meg kell fontolnom.. :D
2015. szept. 12. 16:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 2 éve szakítottam az osztálytarssanmal és nagyon rossz! mármint a kapcsolat alatt jó volt de tényleg de amikor kiderulnek a hibák és végül szakítani kell akkor nagyon nehéz eltűrni a másikat x évig. Engem azóta is vissza akar hódítani az exem aminek az osztály többi része is issza a levét 18/L
2015. szept. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két pár is van az osztályomban (gimnázium). Az egyik pár egy éve, a másik fél éve van együtt és nagyon szeretik egymást. Viszont én is jártam az egyik osztálytársammal, szakítás után kicsit kínos volt és kerültük egymást, de ma már jóban vagyunk.

Szóval van olyan eset, hogy érdemes..de csak ha tényleg komolyan gondoljátok:)

2015. szept. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sbajsa válasza:
Szerintem nagyon rossz ötlet osztálytársal járni! Szakítatok, aztán meg éretségiig nézheted a pofáját.. 15/F
2015. szept. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!