Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Meg kéne próbálnom lányokkal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg kéne próbálnom lányokkal, ha félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés

Ismerkedésre, párkapcsolatra, bármire gondoltam.

Gyengéd érzelmeket csak férfiak iránt éreztem eddig, de nem tartok kizártnak egy nővel való együttlétet sem.


2015. júl. 5. 01:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kívánod, ne erőltesd magadra. Annál rosszabb nincs.
2015. júl. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Írnál privátot?Dumálnék veled.
2015. júl. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Sajnos az ellenkező nemmel nem tudok mit kezdeni, apámmal sosem volt jó kapcsolatom, és nem tanultam meg a férfiakkal való kommunikációt. Önbizalomhiányos is vagyok.
2015. júl. 5. 01:37
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem szeretnéd, hogy férfi érjen hozzád?
2015. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 opened paradise ***** válasza:
100%

Ez nem így működik.

Ha ilyen próblémáid vannak,akkor inkább egy pszichológus kell és nem pedig az,hogy lányokkal kezdj.

2015. júl. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát, férfiakban is azok tetszenek, akikre azt mondanák sokan, hogy melegek. Ami sajnos sokszor igaz is... Akik kicsit nőiesek külsőre is (adnak magukra, stílusosan öltözködnek, esetleg hosszabb haj) Belsőre pedig humorosak, érzelmesek. Valahagy mindig is így volt ez velem, az első fiúról is, akibe évekig szerelmes voltam, kiderült, hogy habár nem full meleg, de biszex, és barátja lett...
2015. júl. 5. 01:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, és a lányokkal jövök ki jobban, ami a kommunikációt és barátságot illeti. Ha gondolod, beszélgethetünk, hátha segít.


Én sem javaslom, hogy lányokkal próbálkozz.

2015. júl. 5. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Két dolgot keversz. A nemi identitás a jelenlegi tudás szerint már a születésünkkor eldől. Az pedig, hogy miért van problémád a férfiakkal egy hosszasabb tanult folyamat eredménye, amit befolyásolt pl a családod, az, hogy félénk vagy stb.


Amit mondasz az kb olyan, mintha azt mondanád bénán úszol, inkább repülnöd kellene. Nem, repülni sosem fogsz tudni, ha nincs szárnyad, tanulj meg inkább rendesen úszni, ha pedig mégiscsak van szárnyad, akkor mi tart vissza a repüléstől? :)


Ha nem tudsz a férfiakkal megfelelő bizalmi viszonyba kerülni, nem tudsz megfelelően kommunikálni velük, akkor attól még nem leszbikus leszel, hanem egyszerűen egy rosszul kommunikáló, bizalmatlan heteroszexuális.


(ui: az persze más, ha egy nő felé komoly érzelmeket is táplálsz, de önmagában az, hogy nem zárod ki szerintem még nem jelenti, hogy így lenne).

2015. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 magicmountain ***** válasza:
49%

Egyetértek a legtöbb dologban az előttem szólóval. Próbálj szembenézni a félelmeiddel. Tudom, ez nagyon nehéz, de megéri.


Az apáddal való kapcsolatod egész életedet meg fogja határozni, ha nem változtatsz rajta. Ezért ezt kellene rendezned - nem feltétlen vele, hanem saját magadban. Vannak önsegítő csoportok, sokat találhatsz, ha rákeresel. Ha nem találsz, vagy nem tudsz választani, írj privátot.

2015. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy szintig mindenki fél az ismerkedéstől, párkapcsolatoktól.



Azt mondanám, hogy olyannal kezdj, aki bejön szexuálisan és/vagy érzelmileg. Ha az illető nem tud felizgatni, nem vagy belé szerelmes, akkor max queerplatonic partner lehet belőle. Végülis ez is egy út, ha téged ez kielégít, akkor hajrá.


De pusztán gyávaságból ne köss olyan kompromisszumot, amivel nem vagy igazán megelégedve. Az emberek nem szeretik a nincs ló, jó a szamár is szerepet egy kapcsolatban.


Persze ha valami trauma hatására változik a szexualitásod, az is teljesen valid, bizonyos élmények képesek lenullázni az ember libidóját. Új szexuális vonzalmat viszont tudtommal trauma nem tud kialakítani.

Teht pl. ha valaki korábban bi, de van egy nagyon durván abúzív kapcsolata egy nővel, és utána csak a férfiak vonzzák, az megesik.

De aki előtte heteró volt, az egy ilyen hatására inkább aro/ace lesz.



Mondjuk azt neked kell tudnod, hogy milyen motivációból fakad ez az érzés, de ha ennyire negatív hatással van a kapcsolataidra, akkor mindenképp szakember segítségét ajánlom.

2015. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!