Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért félek a férfiaktól?

Miért félek a férfiaktól?

Figyelt kérdés
9 éves voltam,amikor egy 30-as,esetleg 40-es férfi molesztált.Azóta 23 vagyok,de félek a nálam jóval idősebb férfiaktól.Rosszul vagyok,ha rám néznek,még inkább,ha leszólítanak,lemerevedek,nem tudok mást mondani nekik,csak az igazat,azt is csak nehezen.Nemrég így megadtam valakinek a telefonszámomat,pedig félek tőle,nem mertem nemet mondani neki... Ez a dolog,betegség vajon leküzdhető? Hogyan?
2015. aug. 2. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Iratkozz be egy harcművészetet oktató tanfolyamra (karate, dzsudó, kempo stb. Nemcsak a testednek tesz jót, hanem a lelkedet is meggyógyítja.
2015. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pszichológust keres fel.

Egyrészt, mert nem dolgoztad még fel a molesztálást, másrészt, mert nem tudsz nemet mondani.

2015. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az,hogy nem merek nemet mondani,abból fakad ,hogy félek a reakciótól,az illető esetleg bántalmaz,ezért van...
2015. aug. 2. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!