Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez egy érdekes probléma, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy érdekes probléma, és nem is tudom hol kezdjem. Miért nem szimpatikusak?

Figyelt kérdés

Rock zenét szerető, az ehhez tartozó stílust szívesen képviselő lány vagyok. Szeretem ha egy srác ugyanúgy érdeklődik ez iránt, az már egy jó pont. Csak az a probléma, hogy engem valamiért taszítanak az olyan srácok akik hosszú hajjal, hosszú szakállal járkálnak, fekete cuccokat hordanak, és nagyon látszik rajtuk h rockerek. Nem tudom megmagyarázni, miért tartok tőlük. Mert biztos vagyok benne, h vannak köztük rendesek, és ismerek is olyanokat, de velük párkapcsolatot elképzelni nem tudnék. Volt már olyan, h a srác nem tudta megérteni miért nem jön be nekem, és igazából én sem értettem... Egyszerűen taszít. És azt sem értem, h tarthatok taszítónak valakit, aki ugyanazt a stílust képviseli amit szeretek.

És félreértés ne essék, egyáltalán nem igénytelen emberek! Mielőtt jönne valami szterotípia

21l


2015. szept. 30. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
vannak olyan rockerek is akik nem hosszú hajjal meg szakállal és nem csak fekete cuccokban járnak
2015. szept. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, rajtam sem látszik, hogy a rock a kedvencem (persze emellett sok más is tetszik). És te milyen vagy kinézetre? Mert ha fekete pólós, bakancsos lány, akkor nincs miről beszélni :D 21f
2015. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is imádom a rock zenét (más zenét is) és soha nem voltam olyan rocker, teljesen normálisan öltözök, inkább színesbe mint feketébe.

De sosem értettem, hogy miért aszerint választ valaki párt, hogy milyen zenét hallgat. Ez szerintem csak akkor fontos ha megszállott zene rajongó vagy és csakis egy stílus.

2015. szept. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, egyértelmű, hogy vannak nem szakállas, nem hosszú hajú rockerek. És egyáltalán nem feltétel, hogy rock zene szerető legyen (csak ez egy plusz közös téma lenne). De igazából, talán jobban is örülnék ha (milyen jelzőt is használjak) normális? srác lenne, ők jobban is vonzzanak.

Mivel viszont én nem szeretem a tuc-tuc zenét, engem senki nem fog megtalálni egy diszkóban, vagy hasonló helyen, olyan helyre járok ahol érvényesül az amit én kedvelek, és ott ismerkedek emberekkel, akik rockerek vagy már teljesen fanatikusok ezzel kapcsolatban. Na, ők tényleg ijesztőek.

Egyébként hordok bakancsot (nagyon szeretem őket) szívesen viselem, de például bandás pólókat nem hordok, a felsőim csinosabbak, de főleg sötét színűek,nem is tudok magamon valami világosat elképzelni.

Jaj, és valamiért n engedi megnyitni az üzeneteket(ha innen írtak)

2015. szept. 30. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!