Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek reménykedjek még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reménykedjek még és próbálkozzak, vagy hagyjam? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 13 éves lány vagyok. Nekem tetszik egy 16 éves fiú. Már 2 éve ismerjük egymást és nem látom jelét hogy nem csak úgy tekint rám mint barát. Majdnem minden hétvégén találkozunk. Sajnos valamikor beszéltünk ilyenekről és azt mondta hogy a múltkor is megkereste egy 13 éves, és hogy minek egy ilyen fiatal. Szerintetek reménykedjek még és próbálkozzak, vagy hagyjam? Mit tegyek? (bocsi ha egy kicsit érhetetlenül fogalmaztam)
2009. nov. 22. 20:51
 1/3 picihasim válasza:
38%

Szerintem próbálj célozgatni a dolgokra. Bár, ha két éve ismeritek egymást, akkor lehet, hogy tényleg csak a barátot látja benned! Esetleg mond azt neki, hogy udvarol neked egy fiú és szerelmes smseket ír, hogy ugyan mit lép erre! Ha látod, hogy zavarban van és faggat, akkor lehet, hogy féltékeny:)

De, ha nem foglalkozik veled, akkor inkább keress más fiút:) nagyon fiatal vagy még.

Sok sikert!

24 hetes kismama

2009. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem 13 évesen nem ezzel kéne foglalkozni, az oké h tetszik vki, ez normális, de könyörgöm, járás? még gyerekek vagytok mért nem ér rá 17-18-20 évesen? nincs jobb dolgotok? ne szurd el az életed, nem vagyok konzervatív, de azért, na...!!!
2009. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jól van :S lehet h még korai na de nem tudok uralkodni magamon4 és az összes osztálytársam is túl van már ezeken.
2009. nov. 26. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!