Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hagyjam őt és ne reménykedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam őt és ne reménykedjek tovább?

Figyelt kérdés

9 hónapja álmodtam egy srácról a suliból, aztán másnap szembejött velem, és ahogy ránéztem valami fellobbant bennem. Azóta csak rá tudok gondolni, vele fekszem, vele kelek, nagyon sokszor álmodtam vele újra. 6-7 hónapja köszönt először, nézett, és mosolygott. Én ugyanezt tettem. Nem szerettem volna letámadni, nem akartam, hogy nyomulósnak tartson, amúgy sem mertem volna kezdeményezni. Egy idő után viszont egyre kevesebbszer köszönt, és kerülte a tekintetem is. (nincs barátnője tudomásom szerint). Én sem néztem rá többet, de belül őrlődtem, mert csak rajta járt az eszem. Nem mertem ránézni, nehogy meglássa a szememben a "csak téged akarlak" érzést. Írtam neki nemrég egy emailt, hogy mit érzek, küldtem neki egy dalt a páratlan párosról, de semmit nem írt vissza. Nagyon nagyon rossz volt, sokat sírtam már miatta, de egyszerűen nem tudok másra gondolni, nem tudom őt elfelejteni.

Mit tehetnék?


2010. jún. 26. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:

keress mást!

láthatólag semmit sem akar tőled.


és szerintem ilyet többé ne csinálj,hogy leírod neki az érzéseid és szerelmes dalt küldessz neki.eléggé megrémíti a fiúkat.

2010. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak 100%ban igaza van, nemakarom ismételni.
2010. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem írtam le neki, rosszul fejeztem ki magam. Szóval csak a dalt küldtem el neki, és mondtam, hogy hasonlóak az érzéseim.

De köszönöm.

2010. jún. 26. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:

egyre megy, ne csináld többet :)

ne foglalkozz a sráccal többet

2010. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én iscsatlakoznék az előttem szólókhoz. Nem hinném hogy érdekled őt. És most lehet úgy érzed hogy ezzel a világ dőlt össze, de hidd el hip-hop túl leszel a srácon, mert ez egy hirtelen fellángolás, de ugyanolyan hirtelen el is fog tűnni.. Sok sikert a kövi jelölthöz! :)
2010. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)

Próbálom minél gyorsabban elfelejteni...:)

2010. jún. 26. 17:15
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elfelejteni, hisz nagyon úgy néz ki, hogy nem szeretne tőled semmit, tudom rossz meg minden de majd elmúlik , és lesz más aki iránt így fogsz érezni, és viszonzásra talál majd...

Itt a nyár ne szomorkodj,hanem élvezd ki! :)

2010. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem reagál erre akkor sajnos nem jössz be neki.

Próbáld elfelejteni...nem lesz könnyű, de sikerül, amúgy annyi pasi van a világon :P

2010. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj vele és ne tökölj sokáig. Tapasztalat sajnos. én elcsesztem sokáig tartott míg rászántam magam és mire sikerült becsajozott. Szal mostmár esélyem sincs:(

Startolj rá!

2010. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Áh, úgy érzem ez már régen veszett ügy. Ha szeretne valamit, már régen lépett volna. Ott volt 9 hónap. Köszönöm szépen mindenkinek és próbálom őt a leggyorsabban elfelejteni:) Szép nyarat nektek:)
2010. jún. 27. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!