Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lenne gáz ha én kezdeménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne gáz ha én kezdeményeznék a pasinál?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok, a pasi kb 24 éves lehet, általában minden reggel találkozom vele, ő hazafelé jön munkából, én akkor megyek suliba. Szerintem tetszem neki, mert azért észreveszi az ember az ilyesmit, szóval nem nézne hülyének vagy nem lennék én hozzá túl fiatal?

Ti hogyan vélekedtek az ilyenről, tudom sokat dolgozik ezért akár én is kezdeményeznek .



2015. okt. 14. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdeményezhetsz 7 év kicsit sok de belefér
2015. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha jó csaj vagy akkor dugnánk egy jót, de mást nem akarnék egy tinitől
2015. okt. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%

én is 17 vagyok, akivel találkozgatok az meg 27. nálunk is én kezdeményeztem az első talit :D mondjuk előtte már volt köztünk csók meg tapi meg ilyenek. de szex nem.

de amúgy szerintem nem lennél hozzá az. én a 10 évvel idősebb sráchoz nem érzem annak magam. mondjuk vannak és voltak is már nehézségek.

ha esetleg szeretnél tanácsot szívesen adok :3 írj privit ha szeretnél :)

2015. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idősebbet nem találtál?
2015. okt. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:
Próba szerencse :)
2015. okt. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz menj oda
2015. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Okes :-)

Én nem kerestem, hogy hu ki az aki nálam egy élettel nagyobb

Ez így jött ki

2015. okt. 15. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!