Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogadjam el magam így? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadjam el magam így? Lehet ez normális?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, amiért ide írom ki ezt a kérdés, de úgy tapasztaltam itt eléggé sűrű a forgalom.

A kérdésem az lenne, hogy normális, hogy 22 éves lányként, ennyire elszigetelem magam az emberektől? Ennyire alatt, azt értem, hogy a családommal tartom a kapcsolatot, van egy komoly párkapcsolatom és kb. 2-3 barátom, akikkel beszélek. Kimozdulni nagyon nehezen mozdulok ki, sokszor untatnak az emberek, szívesebben olvasok, vagy futok egyedül. Sokszor érzem úgy, hogy mindenkinél jobb vagyok (holott, tudom, hogy egyáltalán nem), és hogy szinte mindenki olyan éretlen.

Régen buliztam és alkoholtam is fogyasztottam, mára már egyáltalán, undorodom az egésztől, és sokszor az az érzésem mikor nemet mondok az alkoholra, hogy jaj de unalmas vagy, mert most buli van inni kell.

Szóval egyrészt nagyon jól érzem magam egyedül, nem unatkozom, más részről meg, úgy érzem lemaradok valamiről és gyökér vagyok, és hogy 22 évesen már lassan 50 éves vagyok.

Mi a véleményetek? Még egyszer elnézést, hogy nem az önismereti részhez írtam, de gondoltam így nagyobb esélyem lesz értelmes tanácsokra.

Köszönöm! 22/N



2015. máj. 15. 23:28
 1/8 anonim ***** válasza:
En se iszom alkoholt soha buliban sem es nem eszem csaK otthon. Nem gondoljak, hogy oreges vagyok, mert mindig jol kirakom a nagy szilikon mellem valami kis apro ruhaba kozben a pasim folyamatosan flortol velem. Amellett sok orultseGet csinalunk egyutt, sok programot is. Mi is sokat sportolunk, mint Te. Engem is idegesitenek a buta emberek. Minden nap olvasok uzleti konyveket, sok ember baratkozasat visszautasitom, mert nem szeretem Az ures fecsegest. Szoval, nyugodtan jarj el bulikba , nem kell alkoholt inni! En sose ittam! N
2015. máj. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Mint az exem.

Majd jön a sajnáltatjuk magunkat rész, mert nem fektettél energiát új kapcsolatok kialakításába.

2015. máj. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én erre a szintre 30-on felül jutottam :D Nem beszélek szinte senkivel,nem érdekel sok mindenki.Sokan így vannak ezzel.Fel van gyorsulva minden,az egész világ,sokkal hamarabb jön már el hogy csendre,nyugalomra vágyik az ember.Régen annak örültek gondolom,ha a tűz köré gyűltek,és beszélgettek egymással kukoricamorzsolás közben.
2015. máj. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Pontosan így érzem magam évek óta. A butaság taszít, egy pár emberrel akiben az értelem legapróbb szikráját is látom azzal tökéletesen elvagyok viszont sokkal többen vannak azok akiknek nem érdemes egy szót se szólni mert hülye... annyira hülye az emberek nagy többsége hogy én érzem magam rosszul mikor nem értenek meg és ez felidegesít... ezért alakult ki ez a reakció hogy akivel nem érdemes azzal nem beszélgetek.

Az alkohol és a bulizás már régóta nem foglalkoztat, másban keresem az örömöket.

Én is jól szoktam magam érezni egyedül... mindig találok valami elfoglaltságot, talán a szabadság érzése ami vonzó ebben hogy nem kell egy vagy több másik emberrel egyezkedni hogy mit hogy csináljatok.

Gondolj arra hogy semmi baj nincs :) élj csak így nyugodtan tovább ha később rájössz hogy valamiról csak lemaradtál akkor valószínűleg én is és csak engem kell megkeresned :D

Félretéve a viccet ha van még kérdésed priviben megtalálsz. 26/F

2015. máj. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az angolok azt mondják, hogy bizonyos életkor fölött nincs unalmasabb az újdonságnál....

Nem korhoz kötném ezt, valami érettséghez.

Amiket kihagysz, azzal nem nagyon veszítesz semmit... és jól látod: nem vagy jobb mindenkinél.


Azért valamerre nyithatnátok a pároddal, mert rémesek azok az életek, akik 6-8-10 ember körében bontakoznak ki.

2015. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Missi_Key ***** válasza:
:D én egész életemben ilyen voltam ....
2015. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

és már nem ilyen vagy Missi_ ? :D

Uhhh!

2015. máj. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lassan kiderül, hogy mindenki ilyen. :D
2015. máj. 16. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!