Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találok valaha is valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha is valakit?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem vagyok szép, és hogy nem fogok senkit találni. Nem is merek ismerkedni egy lánnyal sem, mert úgyis nemet mondanának. Egyszerűen csak leugranék most a tizedikről...

2015. nov. 7. 22:53
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
nem úgy értettem a szeretettel várjuk-ot hogy ugorj le,hanem hogy felrakj magadról egy képet..félreértettem..nehogy leugorj itt nekem:'D
2015. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Figyelj! Lehet, hogy ezt csak te gondolod így. Nem tudhatod, hogy mit gondolnak mások rólad biztosan. Legyen önbizalmad, ne félj!
2015. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
még mindig 17. nekik csak jobb lenne.
2015. nov. 7. 23:10
 14/47 A kérdező kommentje:
pedig holnap szerintem megteszem.....valahogy egy lányhoz sincs annyira kedvem....
2015. nov. 7. 23:12
 15/47 anonim ***** válasza:
csak tizenhét vagy...ne görcsölj rá,jön az majd magától..nem akarom azt hallani az esti híradóban,hogy egy 17 éves fiú levetette magát a 10.-ről...tudni fogom:te voltál az
2015. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
nem fogod hallani. nem lesz azért az akkora hír
2015. nov. 7. 23:20
 17/47 anonim válasza:
Nyugodj meg.
2015. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 A kérdező kommentje:
én nyugodt vagyok
2015. nov. 7. 23:26
 19/47 anonim ***** válasza:

Te! Én 19 vagyok SZŰZ soha nem volt barátnőm még nem is csókolóztam még azt tessék itt vagyok nem ugrottam le a 10.-ről meg az elsőről sem nem is jutott eszembe. Priváltvba küldhetnél képet hogy véleményt tudjak mondani miért tartod magad csúnyának. Esetleg én is küldhetek kibeszéljük melyikünk a csúnyább.

Ja és mellesleg 28 éves szűzzel is beszéltem már. Ő sem vetett véget az életének neked sem kellene.

2015. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
önsajnáltatással nem mész semmire, jóhogy nem kellesz senkinek mikor most is itt vernyákolsz mint egy miskárolt macska, az igazi férfi erős, szívós, és megoldja a problémáit, hajrá
2015. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!