Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találok valaha is valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha is valakit?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem vagyok szép, és hogy nem fogok senkit találni. Nem is merek ismerkedni egy lánnyal sem, mert úgyis nemet mondanának. Egyszerűen csak leugranék most a tizedikről...

2015. nov. 7. 22:53
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
hát szerintem nem is fogok keresni.... alakommal semmi baj nincs, arca vagyok ronda
2015. nov. 8. 22:07
 32/47 anonim ***** válasza:
Nem érted a lényeget. Igen tény hogy jobban fogsz kinézni ha kondizol, de emellé szerzel önbizalmat. Ez a baj, az önbizalom, semmi más, tudod hány embernek van ezzel gondja? Nekem is volt, alkottam fejlben egy tervet, amit véghez vittem, lassan de meglett.
2015. nov. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy sikerüle-e nekem akármi is. eddig szinte semmi sem sikerült.
2015. nov. 8. 22:15
 34/47 anonim ***** válasza:

Ember, ugyan ebben a témában vagyok mint te, mármint ugyan ez van velem is, 8 hónap alatt kib*asztam magam, már amennyire, változtattam a külsőmön, azóta több az önbizalmam, igaz azóta sincs semmi, de na.xd

Aki meg igazán szeretni fog, az valószínűleg nem a külsőd miatt, hanem a belső értékek miatt, bár a mai világban ritka az ilyen. :)

2015. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
(Ezért kell kiba*zni magad mint a szemét és a strandon mutogatni. xD) Nem vicc, elég sokan leszólítanak lányok, pedig nyáron nem szálkásítok. :D
2015. nov. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Na jó, sírsz. :D De jól mondja, igaz engem nem szólítottak még le, még nem vagyok annyira kib*aszva. :D
2015. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Azt jól kicsillagoztam. xd
2015. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg hogy 120 kiló tömör izom legyen rajtad, hanem az hogy szálkás legyél, nyáron az a divat, azzal szoktak villogni. Bár igazából a durva szálkásítást nem egészséges tudtommal sokáig csinálni.
2015. nov. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Épp ez a bajom, szálkás vagyok inkább, mondjuk valamennyire izmos is vagyok, bár még fiatal vagyok. :D

Na de ne tereljük el a srác kérdését ilyenekre. :D

2015. nov. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Nem is lenne muszáj gyúrni. Elmész fodrászhoz megcsináltatod a hajad, veszel méretre készített öltönyt, egy drága parfümöt befújod magad és este 9-10 tájékában elmész a casinóba. Na ott önbizalmat is nyersz, lehet jó qrvákkal ismerkedni és ha szerencséd van még nyersz is.

Ha van még pénzed vehetsz egy rolexet is. És ha ki vagy tömve egy BMW-t is.

2015. nov. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!