Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találok valaha is valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találok valaha is valakit?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy nem vagyok szép, és hogy nem fogok senkit találni. Nem is merek ismerkedni egy lánnyal sem, mert úgyis nemet mondanának. Egyszerűen csak leugranék most a tizedikről...

2015. nov. 7. 22:53
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
nekem semmi problémám nincs......de úgylátom ellenben másssal...
2015. nov. 7. 23:50
 22/47 anonim ***** válasza:
Istenem ! Ha ennyire szar az életed ugorj csak ! Úgysem mersz ! Az ilyen debilektől én is leugornék . Ember nekem 23 évesen egy még egy lány kezett sem fogtam hova sietel ennyire . Haverom olyan csúnya, hogy Shrek is megirigyelné mégis olyan csajt szedett össze magának, hogy utána az állam egy hétig kerestem a földön . Semmi para előbb utóbb hozzád is eljön valaki .
2015. nov. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
Szerintetek már leugrott ?
2015. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
még nem
2015. nov. 8. 10:17
 25/47 anonim ***** válasza:
Ugye nem ugrottál le?
2015. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Figyelj! Nem feltétlenül azért fognak szeretni, mert szép vagy. Én sem vagyok valami szép sem kigyúrt, sőt a bal karomon ekcémás foltok vannak, de tudtam barátnőt szerezni, mert olyan lánynál próbálkoztam, aki nem a külsőmet szereti, hanem negem egyben úgy, ahogy vagyok. Eleinte én is gátlásos voltam és elsőre nem jött be, de akkor én nem tettem kárt magamban csak full depis voltam és ami valamilyen szinten lenyugtatott, az a rajzolás. persze a rajzok témái is elég depisek voltak, pl.: lerajzoltam részletesen egy puskát kinyitott zárszerkezettel és egy lőszert, amit épp egy kéz rak bele a puskába és a puska mellé egy töltényhüvelyt és odaírtam a lőszerhez, hogy "Minden problémára megoldás." Szóval nekem is megfordultak hasonlók a fejemben, de lerajzoláskor szinte úgy hatott, mintha megtettem volna. 15/F
2015. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugye tudod, h rohadtul nem vagy egyedül ezzel az érzéssel? Én meg lányként érzem pont ugyanezt, még a korunk is egyezik.

Próbáld magad lefoglalni vmi hasznos hobbyval ami téged is érdekel, Es vonz persze. Ez azért is lenne jó, mert nemhogy elvonnád a figyelmed a "problémádról", hanem ki tudja lehet, a hobbyd űzése közben ismerkednél meg vkivel.

Sokat menjél ki a szabadba v bárhova máshová, a lényeg, h ne otthon ülj, mert akkor biztos nem lesz senkid.

A szépség relativ te is tudod Es mindenkinek mást jelent.Ha 10-ből 9x elutasítanak, se bánkódj, lehet a 10. lesz az igazi.

Muszáj megpróbálnod így is, mert harc nélkül nincs győzelem. Ne könyveld el magadnak előre, h majd mind csak elutasítanak. Persze sokan reagálnak így mert, még nem is ismertétek meg egymást. Es nem kell mindenáron barátnőt szerezni, először barátságnak induljon.Legyél természetes, ne feszengj Es semmiképp ne legyél erőszakos, maradj nyugodt,Es tudd h mit szeretnél, tehát legyél magabiztos!Nem várhatod el h minden az öledbe hulljon, ha nem teszel semmit, akkor nem fog változni semmi!

Remélem nem fölöslegesen ömlengtem ennyit, Es h még nem ugrottal le a 10.-ről. Ha beszélgetni lenne kedved, v csak egy megértő barátra vágysz írj üzit, de tényleg!;)

2015. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Megvagy még?
2015. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
XD
2015. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Miért ugranél le? Ha feladtad akkor eleve lelkileg halott vagy... a feladás sosem opció. Inkább szenvedj és bizonyts saját magadnak. Fejlődni kell ilyen egyszerű a dolog, hosszú út tényleg, főleg ha félénk vagy de semmi sem lehetetlen. Járj konditerembe, törődj magaddal, jársz el haverokkal, lassan de folyamatosan fejlődni fogsz.


Ha nem adod fel akkor egyszer meglesz az eredménye... tény hogy szar, én nyolc évig szenvedtem így, rondának tartottam magam - hozzátesszem én tiniként kövér voltam - elkezdtem konditerembe járni, lefogytam, kigyúrtam magam önbizalmat szereztem és találtam nőt. Ne azt várd magadtól hogy egyből legyen valakid, mindig kis lépésekbe haladj.


És egy motivációs videó, bár másról szól mindenhez jó: https://www.youtube.com/watch?v=fkhkT0ZctEg

2015. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!