Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én miért nem tetszek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem tetszek egy fiúnak sem? Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Az osztályomban egy fiúnak sem keltettem fel az érdeklődését. Voltak már kapcsolataim, de mindegyik hamar zátonyra futott. Csendesebb, komolyabb típus vagyok. Igaz hogy beszélgetek az osztálytársaimmal még se keltettem fel egyikük figyelmét sem. Nem értem mi lehet a baj velem. Félek hogy kifutok az időből. Privát ismerkedős leveleket nem kérek. L/21
2014. dec. 19. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem kérek....nem kérek...

Ez nem kívánságműsor!

2014. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szemüveges, pattanásos, ürgefejű hülye gyereknek sem jöttél be? :D
2014. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még hogy nem kérsz:) Kapsz akkor ismerkedős kommentet ni:D Na de ha ez így vam,küldj egy képet privátban,és én megmondom a véleményem rólad. Mivel másképpen csak ülünk,és próbálunk elképzelni,hogy vajon miért..? :o
2014. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nem lehet hogy a te típusodra kevesebben buknak?

Te miért nem próbáltál kezdeményezni fiúknál? Akár élőben, akár internetes társkereső oldalakon. Nem szégyen az.

2014. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: hogyhogy még neki is van? bájos arca van ennek a lánynak is.
2014. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 Már nem azért, de azzal a csajjal semmi baj nincs!
2014. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mar megbocsass de szerintem konnyebb lenne erre a kerdesre valaszt adni , ha esetleg egy fenykepet is kitennel magadrol !( ? ). Mert igy hogy a jo egbe mondjuk meg , hogy miert is nem kellesz egy fiunak ???
2014. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: az lehet a gond, hogy nem vagy valami szép.
2014. dec. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!