Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismeretség közben is kialakulh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretség közben is kialakulhat az érdeklődés?

Figyelt kérdés
Egy fiúval több mint egy éve ismerjük egymást. Az elején nekem megtetszett, de nem hiszem, hogy ezt ő tudja. Közben nyáron volt barátnője. Most hogy újra elkezdtünk beszélgetni ősztől. Ugyanolyan vagy még kedvesebb velem mint tavaly. Nyíltan beszélgetünk, és gyakran ír nekem. Szerintetek lehetséges hogy Mostanra tetszettem meg neki vagy ha ez nem alakul ki elsőre akkor nem is fog?

2015. nov. 18. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt :)

Most pedig együtt vagyunk :)

2015. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valszeg ejtette a csaj ,és ló nincs a szamár is good alapon most téged szemelt ki :D hajts rá
2015. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A választ köszönöm, de ezt a szamárságot inkább kihagynám :D
2015. nov. 19. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!