Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ekkora dolog?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy teljesen normalis atlag baratnot aki nem dohanyzik es szuz (mert en is az vagyok es ha szexre kerul.a sor nem lesz az az erzesem hogy hasznalt "autoban" vagyok.) Nem talalok sehol ilyen lanyt. Mit kell tennem v hol keressek ilyet budapesten belul?16F

2015. nov. 19. 20:41
 1/7 anonim válasza:
24%
16 évesen korodbelit már nem fogsz találni, esetleg ha még találsz 1-2 lányt az elemiben aki szűz, akkor szerencséd van.
2015. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot. Fogsz találni. Nem olyan teljesíthetetlen kritériumok ezek.
2015. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sok ilyen lány van, sőt remélem hogy több is.

Csak ők nem olyan feltűnőek mint a másik oldal.

Gondold csak át, miért ilyenek ezek a lányok? Miért cigiznek, isznak, szexelnek, sminkelnek veszettül stb?

Mert meg akarnak felelni, menők lenni, többnek akarnak látszani, jobbak lenni mint az átlag és ezt ezekkel erik el.

Na mármost akiben nincs meg ez a fajta megfelelési kényszer és birka gondolkodás, azok többnyire nem is úgy néznek ki mint akik a magazinokban pózolnak. Nyisd ki a szemed és vedd észre azt is aki láthatatlan. Biztos vagyok benne hogy te is ismersz olyan lányt, aki a te 2 kritériumodnak megfelelne, mégsem kell, mert nem tetszik vagy hasonló.

2015. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Millió ilyen lány van. Csak nektek pasiknak nem ez jön be. Könnyű mondani, hogy milyet akarsz, de közben már háromszor elmentél mellette, mert nem volt elég jó...

Azért 16 évesen a lányok nagy része még szűz. A mi osztályunkban 26 főből 20 biztosan szűz és talán 4 cigizik ezen felül, de azt is csak néha, divatból.

Van ilyen lány, csak nektek nem elég jó!


16/L/szűz/utálja a cigit

2015. nov. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha én nő lennék, és meglátnám ezt a "használt autó" hasonlatot, akkor sem adnék neked puncit, ha 100 lenne!

Azt kell mondanom fiam nagy tapló vagy!

2015. nov. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tetszettem meg senkinek ugyhogy nem lehet mondani h elmentem mellettuk
2015. nov. 22. 19:48
 7/7 A kérdező kommentje:
5os. Te is szivesebben vezetsz egy uj kocsit mintt egy hasznaltat nem?
2015. nov. 22. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!