Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ezt most mire véljem? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ezt most mire véljem? Ez ekkora nagy dolog lenne?

Figyelt kérdés

Hétközben voltam egy bulin. Találkoztam egy csajjal, akit futólag ismerek, illetve ennek a barátnőjével. Nem tudtunk sokat beszélgetni, de nagyon szimpi volt az ismeretlen lány. Aztán elszéledtünk, nem is láttam őket többet.

Másnap ráírtam az általam ismert lányra, h megadná-e a barátnője számát. Mondta, h mrgkérdi majd tőle, a hátamögött nem akarja. Mondtam h persze, semmi gond.

Ennek már két napja. Vártam h írjon, de letiltott és törölt az ismerősei közül is, ezt ma vettem észre. Ez most mi? Nem merte megmondani, h nem adhatja meg a számát? Abban biztos vagyok, h nem tetszem neki, és nem megsértődött. Azt azért észrevettem volna már, meg tudtommal van is pasija. Miért tett így szerintetek? Akkora nagy dolog lett volna, h ír, megmondja h sajnálja, de nemet mondott a lány?


2015. okt. 17. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, h ez a csaj 26 éves. Én 27, tehát nem kellene gyerekesen viselkedni...
2015. okt. 17. 17:26
 2/7 anonim ***** válasza:

En no vagyok. En nem csinaltam ilyesmit. Sot ilyen idiota nokkel nem baratkozom. Erdekes modon a barataim 98%-a ferfi, mert veluk jobban megtalalom a kozos nevezot. (A nok hulyesege engem is kikeszit. )

Egyutterzek Veled. N

2015. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a viselkedését, és ha biztos vagy benne, hogy nem megsértődött akkor ötletem sincs, miért viselkedett ennyire gyerekesen.
2015. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha láthatóak az ismerősei akkor egy havertől keresd meg a lányt aki tetszett és kérd el te a számát.

Márpedig ennek amit leírsz nagyon olyan szaga van, hogy neki tetszel, másképp miért sértődne meg? Nincs egyéb magyarázat.

2015. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Van barátja, és úgy emlékszem h már több éve. Illetve sosem adott semmi jelet, h tetszem neki. Az h kedves volt mindig, nem jel? Arról nem beszélve hogy ez a lány nagyon szép, szinte hibátlan külsőre, én pedig átlagos vagyok. Ráadasul okos is, vagy már phd-n van, vagy most fejezi be az msc-t. Nem látszanak az ismerősei.

Csak arra tudok gondolni, h kellemetlenül érzi magát, hogy rossz híre van számomra. Nem meri megmondani, személyesen pedig úgy sincs sok esély, h találkozzunk. Ez nagy véletlen volt...

Az lenne a normális, ha megmondta volna, h sajnálja de nem adta meg a számát. Jól gondolom? Vagy ha azt kamuzza, h van barátja, az még annyira nem is kellemetlen neki sem igaz?

Mikor megláttam nagyon felhúztam magam. Már nem is a másik csaj miatt, hanem h ennyire gerinctelen valaki....

Nem tudom felfogni, mert nem tudom a helyébe képzelni magam így, hogy így cselekedjek...

2015. okt. 17. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs, hogy kényelmetlenül érzi magát, mert esetleg nem adhatja meg a számát. Mégis miért? Semmi kényelmetlenség érzés nem volt bennem soha ha valakinek meg kellett mondjak ilyensmit. Viszont olyan volt, hogy nem tetszett, hogy tőlem kéri, miért nem a barátnőmtől direkt, de ha nem tetszett volna a pasi akkor nem érdekelt volna. Mondjuk ez a beséttődés, nalam olyan 15-18 éves koromban volt "divat". Ejsze csak nem kellene 26 évesen így reagáljon bármi lenne az oka. Mindenképpen kérdezd meg következőben s majd írd le ha kiderítetted.
2015. okt. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Jól értem, h csak akkor zavart, ha neked is tetszett a srác? Ha neked nem tetszett, nem zavart h tőled kérték el az elérhetőségét?

2015. okt. 17. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!