Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok nekem olyan ötleteket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok nekem olyan ötleteket, amivel utcán/parkban/tömegközlekedési eszközön tudnék ismerkedni, leszólítani lányokat?

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Egészen egyszerűen köszönsz neki,mosolyogsz,és megmondod neki,hogy nagyon csinos,és szép (lehetőleg emelj ki vmilyét,ami tényleg szép (lehetőleg ne a melleit,vagy a popsiját). Hívd el valahová. (Olyan helyre,ahová szívesen menne. Mondjuk suli vagy munka előtt,ha van ideje kávézni.


Fontos,hogy olyat szólíts le,akit nem zavarsz. Gondolok itt arra,hogy nem éppen a buszhoz fut,és te szaladsz utána,illetve mondjuk nem egy szórólapos csajt,mert őt le is cseszhetik,mert diskurálgat. Nézd a lány szemszögéből is a dolgokat. Menj oda olyanhoz,aki szinte kívánja,hogy odamenj. Látod,hogy magányos,unatkozik,sokára jön a busza stb.

Javaslom,mihamarabb győződj meg róla,hogy szingli, a kellemetlenségek elkerülése végett.


18F

2015. dec. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
48%
Ötszáz a zokni!!
2015. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, Kocsigyk!
2015. dec. 10. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Hát nemtudom, elég furán veszik manapság, ha ismeretlenül odamész valakihez az utcán. Régen még lehet teljesen normális volt, de manapság szinte minden lánynak az az első gondolata hogy: mi a f...t akar ez? És minél gyorsabban lekoptatja, pedig még nemis ismeri. Kivétel persze, ha extra jóképü vagy. Vélemények?
2015. dec. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval,viszont szerintem ránézésre meg lehet mondani,hogy hogy fog reagálni,nyilván olyanhoz mész oda,akiből nem nézed ki,hogy kiröhög. Vagy mondjuk nem egy szupermodellnél próbálkozol,mert valószínűleg nap-mint-nap leszólítja valaki.

Ha meg bunkó,akkor annyit mondasz neki,hogy "Valamiért kedvesebbnek néztelek,ne haragudj." - és odébbálsz. Neki lesz kellemetlen érzés utána,ha már bunkózik :)

18F

2015. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Akik bunkón viselkednek, azok azért ilyenek, mert fogalmuk sincsen, hogy milyen nehéz ez az egész, és hogy ez egy kényszerhelyzet. Nem tudom, mit szólnának, ha nekik kéne ugyanezeket a dolgokat csinálni! El vannak kényeztetve, nekik semmit nem kell lépniük, aztán még lehet, hogy így is nevelték őket, akik ilyenek. Pedig pont a lányoktól, nőktől nem ezt várná az ember! Egyszerűen képtelen vagyok megérteni, hogy miért kell bunkón viselkedni valakivel, akivel nem is ismerik egymást, és normálisan odamegy, megszólítja, még ha nem is csak segítséget szeretne kérni valamiben, hanem ismerkedési szándékból.

Szerintem egy idegenről nem lehet semmit sem tudni előre, hogy hogyan fog reagálni. A bájos, kedves külső takarhat merőben más belső tulajdonságokat.

2015. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 : én alapból egy kedves, nyitott, barátkozós típus vagyok. Viszont annyit molesztáltak már az utcán (ami indult normális beszélgetéssel is), hogy már semmi bizalmam felétek. És erről se te, se én nem tehetek. Persze van olyan lány, aki az ilyen utcai molesztálós-követős-beszólogatós dolgot akár jó visszajelzésnek, bóknak veszi, de bennem undort, utálatot, és bizalmatlanságot keltett. Ha valaki leszólítana, próbálnék minél hamarabb szabadulni. (és ez nem hiszem, hogy alap esetben így lenne)


Tehát mégegyszer mondom: erről se te, se én nem tehetek.

2016. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17L én is pont ezen filóztam , csak én nyilván fiúkkal kezdeményeznék :D mert máshol nem is találkozom srácokkal a sulin kívül, ahol mindenki egy burzsuj páva vagy foglalt :/. Engem leszólíthatnál az utcán ;) tuti nem bunkóznék, csak ne legyél nagyon nyomulós. Pl ne kérd el rögtön a facebookját, hanem mondj valami szépet neki vagy kérj segítséget aztán elkezdhettek beszélgetni pl: megkérdezed, hogy merre tart milyen napja/ hete volt...és akkor érdeklődj felőle (egy lánynak fontos, hogy érdekesnek, fontosnak érezze magát). Érd el, hogy beszéljen magáról, de azért te is beszélj magadról (persze csak ha látod, hogy érdekli)
2016. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!