Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszer majd túl leszek rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer majd túl leszek rajta?

Figyelt kérdés
Nagyon sok rossz dolgon mentem keresztül mostanában.Kórházba is voltam depreszió miatt.Mostanság igyekszek boldog lenni mosolyogni,de vannak szomorú napjaim is amikor úgy érzem senkim nincsen persze tudom,hogy nincs igazam de magányosnak érzem magam.Van olyan nap,hogy rossz a hangulatom másnap pedig már boldog vagyok.Valaki tudna segíteni?Elfogadnátok így?Nem vagyok alapvetően hisztis csak olyankor szomorkodom.
2016. jan. 24. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, habár én szerencsére nem kerültem vele kórházba. Kitartás! Sorstárs *high five*
2016. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez akkor van ha egy "Hangulat ember" vagy. Akkor változik ennyire valakinek a hangulata, semmi ok nélkül. Kicsit próbáld meg ezt leküzdeni a gondolataidban, mert ez baj lehet a jövőben. De persze, hogy elfogadnám így akit szeretek, de tényleg küzd le ezt, mert ez nem lesz jó számodra a késöbbiekben. 17/f
2016. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha beleszeretnek majd kiderulne ez elfogadnam de ha előre tudnám kerulnem a társaságát es tuti nem szeretnék bele véletlenül sem
2016. jan. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!