Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem valami komoly gond van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem valami komoly gond van igaz?

Figyelt kérdés

Minden fiú úgy beszél a barátnőjéről mint valami tárgyról (tisztelet a kivételnek).

Egyik barátom is , 1-2 vagy 3 hónapot együtt van valakivel (persze szigorúan csak buli és stb a program...) isznak, lerészegednek...

Fura csak én keresNÉK többet 17 évesen egy kkapcsolatban? Mint buli,ivászat stb!? Például túrázgatás , kirándulás, vagy egy végig hülyéskedett nap vagy például elmenni gokartozni vagy csak egy bensőséges nap együtt? Bennem a hiba? Csak én nem ismerek meg olyan lányt akinek ezek még kellenek? 17/F



2016. jan. 29. 23:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%

Nincs benned hiba, és a másikban sincs. Neked ez jön be, nekik meg a lerészegedés. Mindenki csinálja azt ami neki tettszik, nem vagyunk egyformák.

De én sem voltam soha ilyen buli huligán, nem is leszek már úgy néz ki. Rengeteg olyan dolog van amit csinálhat az életben az ember ami pumpálja az adrenalint, és az szerintem sokkal jobb mint ¶csa részegen végig okádni az utcát.

2016. jan. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
Nem tudsz nekik nemet mondani?
2016. jan. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Dehogynem , írtam , hogy nem szeretem ezt a nagy erezd el a hajad stílust. De ha meg nem járok el baromi nehéz ismerkedni.
2016. jan. 30. 00:53
 14/22 anonim válasza:
70%
Rendben de ők csak ezt a kört fogják vonzani. Mintha egy idősek otthonában próbálnál korosztályod belit keríteni. Rossz környezetben sem lesz sok esélyed.
2016. jan. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nincs gond! Veled nincs semmi gond!

En szeretek 2 honaponta egyszer inni jol erezni magam a haverokkal de nem diskoba jarni... Meg nem is hanyasog csak teleg mertekig... De ha nem iszunk mi bejarjuk a varost elszorakozgatunk stb... Ha baratnom lenne nem is innak vegkepp csak neha ram jon hogy hianzik az az erzes hogy szerethessek egy lanyt es az uveghez nyulok :/ de ritka. Remelem jol fogsz valasztani majd baratnot akivel elmentek majd oda ahova szeretnetek es boldogok lesztek :)

2016. jan. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jaj, de örülnék, ha minden fiú ilyen lenne:D Veled nincs semmi gond, a többiekel van. Szerintem...16/L
2016. jan. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2016. jan. 30. 13:06
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Áh, ez megint egy "olyan" kérdés :D


Ezekkel a jellegű kérdésekkel tele van az oldal. Igazából a kérdés nem is kérdésnek van szánva. Ez inkább egy "kiáltás a szélben", hogy kifejezd, mennyire tele van a tököd az extravagáns fiatalokkal. Ez egy olyan kérdés, aminek az alapvető funkciója nem az, hogy választ kapj rá, amiből új információkat szűrhetsz le, hanem az, hogy egy kis lelki simogatást kapj azoktól, akik hozzád hasonlóan gondolkodnak. Azt feltételezem, olyan válaszokat vártál, amiket meg is kaptál "Jajj dehogy is, te teljesen rendben vagy, így kell ezt csinálni" "Mekkora nyomorult világban élünk, hogy az ilyen normális fiatalok, mint te, számítanak kivételnek" "Olyan ostoba mindenki!"


Namost; leszögezném az elején, hogy ezzel semmi baj sincs. A fiatalok mindig is két csoportra oszlottak, a partizós, ivós, életet habzsolós, gyertyát két végről égetős társasága, és a visszafogottabb, csendesebb, alázatosabb, türelmesebb fajtára. A két csoport valamiért ellenállhatatlan ellenszenvet érez egymás iránt, egyébként Isten tudja, miért... Úy tűnhet, hogy az első, virtuskodó csoport van többségben, pedig egyszerűen csak ők a hangosabbak, és ennyi. Nincsenek többen. A két csoport aránya 50-50%. Ahogy előttem rávilágítottak, egyszerűen csak nem jó helyen keresed a másik 50%-ot, ami a tiéd lenne. És egyébként őket sem kell lenézni, a heveskedőket. Ugyanolyan normális emberré fognak felnőni, mint akárki más. Mert hogy ez nem egy újkeletű dolog. Plátón azt írta: "A mai fiatalok szeretik a luxust, megvetik a tekintélyt, neveletlenek. Már fel se állnak, ha idősebb ember lép be a szobába, keresztbe teszik a lábukat. Kötelességeik helyett inkább bort isznak, nőket hajkurásznak és mulatoznak" Krisztus előtt 427. Ott van a híres francia költő, Villon is. Még mindig ugyanezt csinálták akkor is a fiatalok, illetve egy részük. Ő 1100 körül élt. Miért lenne hát meglepő, hogy még ma is kitart ez a fajta viselkedés. Idővel elmúlik. És azt végképp ne gondold, hogy attól leszel több ember másoktól, mert te az effajta tevékenységektől elzárkózol. Ettől nem nagyobb ember leszel. A valódi szellemi nagyság a nagylelkűségből, a segítőkészségből, lelked, elméd és tested műveléséből származik. És ezeket mindkét csoportban fel tudod lelni. Szóval ahelyett, hogy itt próbálsz úgymond utálkozni, inkább olvass egy könyvet, eddz, vagy végezz valami kreatív tevékenységet, írj, fotózz, rajzolj, szerezz zenét vagy tanulj hangszeren játszani, ami jól esik. Az élet hosszú, és mégis túl rövid ahhoz, hogy egyfolytában másokhoz mérjük magunkat. Magunkhoz képest kel la lehető legtöbbet kihozni abból, akik vagyunk. Remélem megtalálod a boldogságot, amit keresel az életben :)


20/F

2016. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 osidori válasza:

Egyáltalán nincs veled baj!


Én fiút nem találok, akinek a bulin kívül más is létezik.

HA gondolod, írj :)

17/L

2016. jan. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
18 as, húsz éves korod ellenére remekül leirtad a lényeget.
2016. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!