Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok vele igazán komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok vele igazán komoly témákról beszélni, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A barátnőm 15 éves, én 21. Elvagyunk, szeretjük egymást, bár általában nekem kell mindent irányítani, néha örülnék, ha ő is előállna ötletekkel, javaslatokkal.

Mégis, a legnagyobb gondom az, hogy nem lehet vele komoly dolgokról beszélgetni - a világ dolgairól, hitről, emberi gyarlóságról és nagyságról, hogy mi fontos, mi nem, mi helyes, és mi helytelen, a társadalomról, az igazságról, a jövőről... Tehát érthető, nem?

Nem hülye, értelmes, csak valahogy... Nem szeretne erről beszélni, pedig igazán érdekelne, hogy hogyan vélekedik, mi a véleménye ilyen jellegű témákban, de szerintem nem veszi komolyan. Talán untatja is, és ez zavaró.

Szerintetek mi a baj?


2015. márc. 20. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
az, hogy egy kislányt dugsz.
2015. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy gyerek te meg nem. Ez a korotokbol is kovetkezik. Mi olyan kulonleges ezen?
2015. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
emberi gyarlóságról :DDDDDDDD faszomat már!!!
2015. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
egyszerűen annyi, hogy még csak 15 éves és nem elég érett még ilyen témákhoz
2015. márc. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem akar inkább semmit sem szólni, mert azt hiheti, hogy emmiatt szakítanál vele.
2015. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 RRR ***** válasza:

a kora

még nem érdekli

olyan 25-30 év múlva meg MÁR nem érdekli

2015. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Korodbelivel kellett volna kezdeni.

Bár ez egyénfüggő,de én olyan körülmények közt nőttem fel,hogy 15 évesen is el tudtam beszélgetni a világ dolgairól,mi a jó,rossz stb amiket említettél.

Szerintem ilyen korban már illendő lenne komolyabb témákban is valamilyen szinten önálló véleményt alkotni,húgom 14 és mindenről el tudok vele beszélgetni.

De ő szerintem a kivételt képviseli.

Ma tinik többsége csak az iphone ,swag,yolo világában van otthon.

2015. márc. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mai*
2015. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#1 - Nem "dugtunk" még.

#2 - Mert alapjáraton okos, van egy-két érdekes véleménye.

#4 + #6 - Nem tudom, annyira változó a viselkedése.

#5 - Ezt miből gondolod?

#7 - Az tény, hogy kissé átitatja a divat és vágya, hogy modell legyen, de mindemellett vannak nagyon... Szokatlan ötletei.

2015. márc. 20. 22:40
 10/14 MolotovPunk ***** válasza:
Nem akarlak leoltani kedves kérdező,de én 21 éves koromban már a 18-19 éves csajokkal foglalkoztam bőven.
2015. márc. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!