Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a mai "fiú" ideál a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viksaaaa kérdése:

Tényleg a mai "fiú" ideál a kelendő, még az értelmes lányoknak is?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd, se a kocka nerd.Benne vagyok a bulikban piákban, hülyeségben stbstb.. De nekem személyszerint rettentően fontos a romantika, a közös ismeretség, beszélgetés, a másik igényének lesése és ennek kielégítése legyen szó egy sétáról szexről vagy bármiről.

A problémák közös megoldása, mivel egy PÁR vagyunk és PÁRosan kell megoldani a dolgokat. Jó, avagy rossz értelemben.


Szerintem ez a felfogásom miatt nincs barátnőm mert ahogy látom, ez már nem kelendő. :)

De változni nem fogok.


De szerintetek tényleg, az ilyen fiú nem kell senkinek? De tök komolyan...


21/f


2016. febr. 3. 16:27
1 2 3 4
 11/34 anonim válasza:
rád pont azért nem fognak fel figyelni mert a nők ha egyből megérzik azt a fajta embert hogy bármikor bármit meg próbálnál neki megadni már az elején, az nem igazán vonzó. Mert az olyan túl egyszerű, túl könnyű semmi bonyolultság nincs benne. Ez amit leírtál szerintem egy már meglévő kapcsolatban jó, de a párkeresés részhez nem igazán
2016. febr. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Nem is fedném fel feltétlenül a lapjaimat az elején.
2016. febr. 11. 15:00
 13/34 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tökéletes lenne egy ilyen fiú, én is ilyen vagyok szóval azt várom el amit adok. Drága kérdező, nem csak most nincs barátom, soha nem is volt :D Mondjuk még csak 16 vagyok, de azért kicsit cinkes, hogy mindenki szerint milyen normális vagyok, és mégsem. Szerintem a környezetem lassan jobban furábbnak tartja ezt mint én :D

De ismerek másokat is akik hasonlóan jártak mint én, bár az ő felfogásukat nem igazán ismerem párkapcsolati téren. Szóval van sok olyan lány és fiú akik hasonlóak, őszintén nem értem miért találják meg egymást olyan nehezen.

2016. ápr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Én se, de már tököm kivan tényleg. Mert engem rohadtúl nem vonz, a mindennapbulizunkbebaszunk stílus. Persze nem azt mondom, hogy otthonülős vagyok, sőt..!!!
2016. ápr. 5. 18:24
 15/34 anonim ***** válasza:
98%

Nekem személy szerint az értelmes, átlagos fiúk az ideáljaim, lehet régimódi vagyok. Ne általánosítsatok fiúk, mert mi is nyugodtan mondhatnánk hogy a mai srácoknak a buta, műhajú, műszemöldökű pláza lányok kellenek.

17L

2016. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 Illés Dani válasza:
100%
legyen seprű hajad meg 2 centis "izmos" karod meg felfestet kocka hasad :D ez lett a női ideál már szarnak rá milyen vagy... csak a külső már a lényeg vagy olyan lányt keres akinek ezek a vágyi hidel soknak ez van csak meg kel találni őket
2016. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Bármennyire keresem, semmi. :D
2016. aug. 12. 16:46
 18/34 anonim ***** válasza:
dehogynem kell. akiben ez nincs meg azzal én nem kezdenék. majd megtalálod.
2016. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Jólvan válaszok alapján van remény ezekszerint. Köszi .:)
2016. aug. 17. 16:01
 20/34 anonim ***** válasza:
Oroszlán a csillagjegyed ? Bocsi h ezt kérdezem csak kíváncsi vagyok amugy számomra NEM a mai "fiuk" jönnek be..
2016. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!