Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a mai "fiú" ideál a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viksaaaa kérdése:

Tényleg a mai "fiú" ideál a kelendő, még az értelmes lányoknak is?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd, se a kocka nerd.Benne vagyok a bulikban piákban, hülyeségben stbstb.. De nekem személyszerint rettentően fontos a romantika, a közös ismeretség, beszélgetés, a másik igényének lesése és ennek kielégítése legyen szó egy sétáról szexről vagy bármiről.

A problémák közös megoldása, mivel egy PÁR vagyunk és PÁRosan kell megoldani a dolgokat. Jó, avagy rossz értelemben.


Szerintem ez a felfogásom miatt nincs barátnőm mert ahogy látom, ez már nem kelendő. :)

De változni nem fogok.


De szerintetek tényleg, az ilyen fiú nem kell senkinek? De tök komolyan...


21/f


2016. febr. 3. 16:27
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Én normális vagyok mégis, rám se hederítenek a fiúk.

(Pedig nem vagyok se ronda se dagadt)

Na most akkor hogy van ez??

Itt mindig a fiúk nyafognak, hogy nem kellenek a lányoknak, meg hogy nincs egy rendes sem, pedig ti nem vesztek eszre minket.

(Kerdezo ezt most nem rad gondolok csak altalaban ez van, szoval ha nem inged ne vedd magadra ;))

2017. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Igen , sajnos ez amolyan odavissza dolog. :)
2017. jan. 5. 18:33
 33/34 anonim ***** válasza:
De észre vesszük őket kedves 31-es, csak neked a sztárok jönnek be, mert nem jutott el a dutaodig az, hogy a legtöbb fotó photoshop, hogy előnyösebb külsőt csináljanak, éleket az arcba, megfelelő fényeket stb-stb, és gyakorlatilag a lányok 90% 12-24 év között ilyen képekre izgul a googlen ami nem is létezik csak egy másik ember kreálmánya, persze léteznek igenis helyes fiú sztárok, de a legtöbb csak átlagos, akinek segítettek csalni.
2017. febr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
a jóra vátni kell L
2017. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!