Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a mai "fiú" ideál a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viksaaaa kérdése:

Tényleg a mai "fiú" ideál a kelendő, még az értelmes lányoknak is?

Figyelt kérdés

Nem vagyok prűd, se a kocka nerd.Benne vagyok a bulikban piákban, hülyeségben stbstb.. De nekem személyszerint rettentően fontos a romantika, a közös ismeretség, beszélgetés, a másik igényének lesése és ennek kielégítése legyen szó egy sétáról szexről vagy bármiről.

A problémák közös megoldása, mivel egy PÁR vagyunk és PÁRosan kell megoldani a dolgokat. Jó, avagy rossz értelemben.


Szerintem ez a felfogásom miatt nincs barátnőm mert ahogy látom, ez már nem kelendő. :)

De változni nem fogok.


De szerintetek tényleg, az ilyen fiú nem kell senkinek? De tök komolyan...


21/f


2016. febr. 3. 16:27
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

Ennek örülök, hogy így vélekedsz. Kincs vagy :) :)


Megfogsz lepődni de; Ikrek :)

2016. nov. 15. 18:42
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,vannak még normális lányok.Személy szerint én utálom a mai páwa fiúkat,akiknek csak a külső számít,meg,hogy éppen milyen újabb Adidas cipőt vett meg neki anyuci-apuci.Ugyanez van a lányokkal..mindenhol ezt látom,hogy az a menő,ha mindenki ugyanúgy van felöltözve,mindenki hetente válogatja a swag,yolo meg ki tudja milyen párkapcsolatait.És ez szégyen..de most ez a menő,és ha egy társaság zöme ilyen,te pedig kilógsz a sorból,mert nem csinálod a hülyeséget a többi után,akkor máris jön az utalkozás.Szánalmas,hogy hova jutott a világ..és ezt nem felnőttként mondom,hanem 16 éves tinédzserként.Nagyon sokat számít az,hogy milyen társaságból,közegből jössz.Nekem személy szerint egy nagyon jó osztályom van,ahol egy magát menőnek képzelő páwa sincs..az összes fiú normális,rendes,intelligens,okos.És nem,nem nyomik egyáltalán,csak jól nevelték őket,és nem a mai tömeget követik,hanem van egyéniségük,saját véleményük a világról,emberekről.Szerencsére a sulink is olyan,hogy nem a páwaság a menő,és a diákok nagy része normális és jó fej.Persze vannak kivételek,de azok hol nincsenek?

Szóval megnyugtatlak,vannak még normális lányok is,fiúk is.Mindkét nemre ugyanúgy érthető egyébként ez a rossz irányba elváltozás..a lányok nagy részének már csak az számít,hogy légy kigyúrt és helyes,meg persze legyen pénzed,de ez fordítva is igaz,csomó fiúnak csak az számít,hogy 10 kg smink legyen a lányon,a legújabb ruhákban flangáljon,tegye ki mindenét,amit csak lehet..és persze legyen jó alakja.Az,hogy intelligens-e,az már tök mindegy..igen,sajnos sokan így gondolkodnak,és ez mindkét nemre igaz.Viszont az is,hogy még vannak normális,rendes egyedek is :D Szóval ha most még nem is találkoztál vele,de megfogod találni azt a lányt,aki illik hozzád és rendes,aranyos.Csak ne akard görcsösen,mert addig úgyse történik semmi..majd a megfelelő időben úgyis fogsz találkozni egy normális,intelligens lánnyal,csak ki kell várnod ;) (hú,de bölcs voltam :D )

2016. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Akadnak normális lányok még, csak őket nem venni észre, mert nincs feltünési viszketegségük. Nekem például az olyan srácok jönnek be, akik sportosak, van humoruk, kedvesek és segítőkészek, romantikusak (de nem az a túláradó szirupos sz*r). Egy férfinak/fiúnak legyen neméhez illő frizurája (nem belakkozott cirokseprű, amivel többet foglalkozik mint én a saját hajammal). Legyen úriember, aki pl. kinyitja nekem az ajtót, segít levenni a kabátom stb. Nem várom el az utóbbi kettőt, de ezek olyan udvarias dolgok, és jól esnek egy nőnek. Legyen erős, bátor. Nem kell izompacsirta sem, elég ha ki tudja nyitni a befőttet, amit én nem. És persze legyen figyelmes. Nem érdekel ki mennyire gazdag, meg ilyenek. Ez abszolút jelentéktelen, úgy sem hagyom, hogy vegyen nekem bármi drágát.

Ne aggódj! A rendes srácok ideje még nem járt le, csak később találják meg életük szerelmét. Te is találsz majd valakit, aki értékelni fog.

Egyébként 15 éves lányként én sem találok olyan fiút, mint amilyet fent leírtam. Mindenhol csak az életképtelen nyamvadékok.

2016. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Na igen. Igazából Ti még rosszabb helyzetben vagytok korotok végett, ugyanis amit leírtatok 99%-ban jellemző arra a korosztályra. Nekem egy fokkal jobb, mert 98%-ban "csak".


És tartsátok ezt a mentalitást mert bennetek van gyakorlatilag az értelmiségi jövő.


Én is tartom. Aztán valamikor csak jön valaki.. :)

2016. nov. 16. 09:11
 25/34 anonim ***** válasza:

Igen. Vagy nem, nem tudom, de nen is erdekel.

17f

2016. dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
100%
Minden lánynak más típus jön be, bisztos rátalálsz egy olyan lányra, aki ezt szereti :)
2016. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy hozzád hasonló normális fiút szeretnék, de abból kevés van, és az is többnyire foglalt. :) Persze lányoknál is ugyanez a helyzet, mármint sokat kell érte dolgozni, hogy találj egy normális gondolkodásút. De találni fogsz. :) 18/l
2016. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Akkor kívánok neked sok sikert. :)

Örülök, hogy korosztályodban van még ilyen lány. :)

Kár, hogy nem személyesen ismerlek.


Kellemes ünnepeket!

2016. dec. 26. 09:58
 29/34 anonim ***** válasza:
Nálam személy szerint nem..ha a személyisége megfelel az elvárásaimnak akkor lényegében majdnem mindegy a külseje. Fiúkra is igaz ez amit írtál..a vékony,kicsi, tini ribizlikre buknak úgy jó pár fiú persze tudom vannak kivételek is. :D
2017. jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Kellendő az ilyen srác is kivéve ha túlzásba viszi ezt a romantika dolgot. Ez ugyanolyan mint akinek nagy a szája, az se baj legyen nagy a szája de tudja hogy mi a határ. Azt hiszem a romantika is tud unalmas lenni egy idő után ha csak az van
2017. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!