Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, hogy elfogadjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy elfogadjam magam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akinek tetszek de én nem hiszek neki mivel nem láttom olyannak magam mint amilyenek elmond,sok tulajdonságom miatt szerencsétlenek találom magam.Ez szerintem azért van mivel még nem tudom mibe vagyok jó,úgy érzem mások sokkal jobbak nálam.És úgy érzem,ő sokkal jobbat érdemel nálam persze ő az ellenkezőjét állítja csak én nem tudom elfogadni magam.Mivel nem tudom,hogy tetszhet neki egy ilyen lány mint én.Valaki volt már ilyen helyzetben?Természetesen örülök neki,hogy szeret de kételkedek magamba!Pedig már volt egy komoly kapcsolatom.
2016. febr. 5. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Bele kéne gondolnod, mi az amit leginkább utálsz magadban. A kinézeted? Esetleg a viselkedésed? Az önbizalomhiányt sokszor valami régebbi sérelem is kiválthatja, vagy egy nagy csalódás, esetleg sok kisebb. Nagyon sok oka lehet, és ezt csak te tudhatod. Gondolj arra, hogy ha már volt kapcsolatod, és most is alakul egy újabb, akkor nagy baj nem lehet veled! Fel a fejjel! :) 18f
2016. febr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!