Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány nem közli a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem közli a testbeszédével, hogy akar valamit, akkor nincs esélyem?

Figyelt kérdés

Mindenki ad önkéntelen reakciókat, ha a másik vonzó számára. Pl. haj simogatása, partner felé fordulás,pupilla tágulás, véletlen érintések, stb.

A kiszemelt lánynál viszont semmi ilyesmit nem veszek észre. Lehet esélyem nála?



2016. febr. 14. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben, nem mindenki ad jelet.
2016. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
én senkinek nem adok jelet :'D komolyan valameik nő már csak a kihívás miatt ál szóba velem xD
2016. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akiknek idő kell, hogy ki alakuljon a vonzódás -szerintem légy türelmes vele.

Ó és ha a tenyerét feléd fordítja, vagy a poharának szélét kör-körösen "simogatja", az is jót jelent.

2016. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Persze hogy nem közli!


Megpróbálom érthetően leírni:

A lányok számára egy részünk láthatatlan, amíg meg nem mutatjuk nekik. Ők megmutatják nekünk a bennünk élő nőt, de a bennünk élő pasi akkor látszik igazán, amikor udvarolunk nekik.

Amikor valóban úgy nézzél rá mint egy nőre, amikor valóban úgy szólsz hozzá mint egy nőhöz, akkor látja a benned élő férfit.

Lehet hogy addig is tetszik neki belőled valami, az arcod a testalkatod, a hangod vagy bármi, de ezt elrejti mindaddig amíg meg nem látja a benned élő férfit.

-A mítoszokkal ellentétben a testbeszédéből is.


Amikor te arra vársz, hogy a lány jelzéseket adjon neked, és ha ez megtörténik, majd akkor udvarolsz neki, az olyan mintha, elrejtenéd előle azt hogy férfi, fiú vagy. Ez rendben van, de akkor egy nagyon fontos részed amit tetszetne neki láthatatlan a számára. Ez a benned élő férfi. Amíg ez így van keveset mutatsz magadból neki ahhoz, hogy tetszél és leginkább ahhoz keveset, hogy ő jelezze neked, hogy tetszel neki.


Bár tényleg jó trükk lenne kilesni, hogy melyik lánynak tetszel és csak akkor felfedni a szándékaid, ez a trükk sajnos már foglalt, ez a trükk a lányoké, de még előtte azért ők is többet mutatnak magukból mint gondolnád.


Mielőtt pedig azt gondolnád, hogy nem is a kérdésedre válaszoltam, de arra. Sok esetben nem látsz számot tevő különbséget, ha egy lánynak tetszel vagy akkor ha nem és mindez alapjaiban megváltozhat amint udvarolsz neki, tehát semmit nem is jelent.

2016. febr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4: Amit leírtál, az a lányok egy bizonyos részére igaz csak. Ugyanis nem mindegyik "rejtegeti" a szimpátiáját. Egyébként a testbeszéd egy tudattalan dolog, épp ezért nem tudja irányítani, hogy "Na, csak akkor jelzek a testbeszédemmel, ha meglátom benne a férfit." Maximum nem utal semmivel szándékosan.


"Amikor te arra vársz, hogy a lány jelzéseket adjon neked, és ha ez megtörténik, majd akkor udvarolsz neki, az olyan mintha, elrejtenéd előle azt hogy férfi, fiú vagy. Ez rendben van, de akkor egy nagyon fontos részed amit tetszetne neki láthatatlan a számára."


Én nem csak akkor udvarolok neki....illetve úgy Isten igazából udvarolni sem tudok neki, mert úgymond nincs rá lehetőség. Élőben nagyon kevés alkalom van beszélgetni, így néha írok neki, de ott sem ír vissza mindig..aztán ha igen, akkor már majdnem szervezői készség kell ahhoz, hogy pár kibszott percre össszefussunk suliban. Régebben már elhívtam randikra, mindegyiket visszautasította. De mikor élőben néha beszélünk, akkor nagyonis nyílt. És nem lehet megfejteni, mert egyben elutasító is meg nem is.... Én nagyon szeretnék neki udvarolni, de egyszerűen nem ad rá lehetőséget.....

2016. febr. 20. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát ennyire visszautasító, ne szaladj utána. Ha meggondolja magát keresni fog, de ez nem túl valószínű...bocsánat, de nem akarlak álomképeket elhitettni, mert nem lenne igaz.

Az Igazi elfog jönni, ne aggódj, inkább rá koncentrálj.

2016. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6: Köszönöm! Én is ezt tanácsolnám a helyedben, akárkiről is legyen szó. De én nem adom fel könnyen és még egyszer meg fogom próbálni....vagy tisztázni vele ezt az egészet és ha akkor elutasít, akkor többet nem próbálkozom.
2016. febr. 21. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!