Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Üdv. Miért nem kellek soha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Miért nem kellek soha senkinek? És ha elösször meg is tetszem valakinek, hol rontom el? Lányok! Miért nem jó ez sem meg az sem? Kérlek tényleg kéne segítség. Teljesen kétségbe estem hogy örökre egyedúl maradok.

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a 3. Csajt cseszem el valahogy. Pedig tényleg nem tudom. Az elsőnél nagyon elvoltam vele. Azt tudom hol baxtam el, mert mindent elmondtam kb. Pont a mélyponton talált rám. És csak barátság lett belőle. De most a 2. Csajnál hidegebben kezeltem. Nem hagytam hogy túl sokat lásson. Nem hagytam hogy a fájdalmaim lássa és hogy mennyire kétségbe vagyok esve. Inkább én segítettem rajta folyamatban. (Am az 1 csajnak is folyton segítettem amiben csak tudtam. Vígasztaltam. Meghalgattam tanácsokat adtam. Már tényleg majdnem hogy sikerült. Erre valami történt, és hirtelen friend zone...) most a 3. Csajnak olyan fele fele arány. Hát úgy tűnik neki se kellek. Pedig nem vagyok olyan ronda... mindenkivel kedves vagyok. Folyton segítek. Eggyüt érző és viszonylag érzelmes. Kicsit zűrös családdal. Kicsit talán túl hajlamos kicsit bedepizni. De folyton egyedül vagyok. Egyszer volt egy "kapcsolatom" apam halála elött. Csak meghalt, és szétszéledtünk. Még igazából nem is történt semmi csak eggyüt lógtunk. De én tényleg nem értem. Mindent megadok amit egy lány kér. Sokat olvastam ilyen témakörben, és így nagyon úgy csinálom hogy jó legyen nekik. De ők csak barát zónába tesznek vagy nem is foglalkoznak velem... pedig ez a 3. Csaj sem teljesen komplett. De én mégis folyamatossan csak dícsérem. Folyton bókolok. És segítek rajta. Mikor kérdezi mi van velem elmondok néhány kis éppeni fájdalmat, de semmi komolyat. De így se sikerül. Már nincs kedvem az egészhez... egyszerűen szörnyű... pedig tényleg mindent megteszek. És nem cigizek/iszok/drogozok. Semmi. Otthon ülók és csinálom amit kell. Az első lánnyal néha találkozom/tam mert jóban vagyunk/voltunk. Bár most lett egy barátja és engem szép lassan elfelejt. Már nem akarom ezt... mit tudnátok tanácsolni? Ja! És neten meg nem is, akarok párt találni. Én csak maximum személyessen. 16/f

#magány #egyedül #egyedüllét #fájdalom #friend zone #holrontottam el? #mindjártkinyírommagammertelegemvanebből
2016. febr. 15. 21:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Kicsit azért ez mégis csak zavaró... noh... de ezt is túl kell élni :/
2016. febr. 19. 21:10
 12/15 anonim ***** válasza:

"Mindjártkinyírommagamelegemvanebből" feeling?

Nem vagy jótékonysági szervezet, hogy olyanok után loholj és azokat kényeztetsd, akik nem érdemlik meg.

Egyébként menj el haverokkal szórakozóhelyre. Ha 16 éves vagy, akkor gondolom jársz gimnáziumba/szakiskolába. Biztos vannak szép lányok, évfolyamodból és egyel alattad járók közül is szemezgethetsz. Körül vagy véve lányokkal, ismerkedni nem nehéz. Fel a fejjel! Biztosan akad egy normális lány köztük. :)

2016. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. De az az igazság h 8osztályos vagyok. Nem nem buktam még 1x sem. Év vesztes vagyok és ovodában 1 évvel tovább maradtam. És a 8kerben lakom/tanulok. Kevés a normális lány a közelembe. Most az 1 lánnyal kisebb zűr volt, mert állítolag szeret, bár mondtam h most akkor legyen valami, vagy mondja ki h nem szeret és ne akarjon tovább hly*teni. Azt mondta h személyessen akarja ezt majd lebeszélni (mert facén beszélünk többségben, bizonyos okk miatt nem nagyon tudok kimozdulni, amiket nem részleteznék.) Akkor mondtam h oks. Deh nem találkoztunk. Ez volt aszem előző hét pénteken (az h suliban találkoztunk az nem számít mert a sulit és a magán életem nem szeretem keverni, és ő sem. És ha botrány lett volna az egészből az sem tett volna valami jót, h suliban lett volna meg amúgy sem.) Deh most pénteken elment versenyre, és ott aludt és valami velnesz cuc volt h odamentek vagy nem tom. Noh az a lényeg h megkért h aradjak fenn és késő este fenn lesz és mindent elmesél meg beszélünk. Mondtam h oks. Kicsit felpörgettem magam, fellép full inaktív volt. Deh komolyan. Alig pár mondatot beszéltünk egyfél óra alatt. Akkor modja h lesz még 1 fél órát es megy aludni. Elmondtam h ez kutya (tudjuk mit akartam ide írni...) jó mivel h alig van fennt, úgy volt h sokáig akar beszélni, én meg alapon hulla voltam egézs nap, de felpörgettem magam, és hajnali 5ig nem tudtam aludni. És akkor még mielött letelt az a fél óra szépen lelépett. Most ráírtam (tegnap) h egy bocs h kicsit sértő voltam, (mert kicsit bekattantam és ingerülten írtam. Szval picit tényleg sértò volt.) Látta de nem írt. Azóta egyáltalán nem írr. Mondtam h legalább mondja el h mi a baja. Hisz én voltam az aki rohadtul nem tudott aludni és baja volt. Noh mind1... csakhogy. Má nincs 2. Lány. Pedig így utólag okos vagyok mert vele tényleg jó lenne. Ha megpróbálnám. Mert kaptam jelet már felőlle, deh én nem fogadtam. Mert akkor volt egy ooyan nap h szinte biztos az 1ső lánnyal. Pedig a 2. Lány szebb okosabb vadabb és mégis kedvesebb. És nem tudom h miért nem inkább nálla próbáltam főlleg h össze is jött volna. Talán a már csak azért is! Miatt... h az első lány már csak azért is megvárom. Má csak azért is. Totál hly* vagyok... a 3. Csaj meg azért volt hideg mert nem akart (távol van. Csak interneten beszéltünk) bajt a táv miatt. Deh a azt mondta h belém szeretett. Én szerintem megy csak a szavaimba. És ez nem működött. Szval tömören ennyi... valami tanács? (Elnézést a helyesírási hibákért, és ha nagyon zavaros.) Előre is köszönöm a további válaszokat
2016. máj. 22. 12:37
 14/15 anonim ***** válasza:

Huh.. Sajnállak :c... Aranyosnak tűnsz, szívessen megismernélek.. Mostanra már valószínüleg van valakid c:.. Ám ha nincs akkor se keseredj el, Biztos hogy fogsz valakit találni, de most inkább ne ezzel foglalkozz.. Éld au életed, akadj le kicsit a témáról, csináld amit szeretsz.. Aztán észre se veszed és egyszer majd jön valaki :D

14/L

2017. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Csak ne akard elsietni, és azért jó lenne ha egyszerre egy lánnyal akarnál valamit és nem mondjuk 3-al..
2017. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!