Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok miatta kicsit ideges?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg a barátnőmmel, néhány hónappal ezelőtt, én azóta töröltem magam a társkereső oldalról, de ő még mindig fent van. Azt mondja ő is nagyon szeret és bízzak benne.


Én bízok is benne, látom hogy elhajtja az érdeklődőket, ki is tette hogy kapcsolatba állunk,van fent közös képünk is. De engem akkor is frusztrál, hogy minden nap ráírnak a fiúk. Nagyon sokan írnak neki így is, és én bízok benne, de ez akkor se normális szerintem valahol.


Ha nem keres mást, minek néz fel minden nap? Teljesen értelmetlen... Pedig tudom hogy nem keres mást


2013. máj. 15. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

hát lehet így tuningolja az önbizalmát :D

szerintem első körben próbáld meg túltenni magad rajta, esetleg írasd ki ott is az adatlapjára hogy jelenleg nem keres párt.

2013. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van... önbizalom boost és jó szórakozás lekoptatni a szerencsétleneket.
2013. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne bizz benne.
2013. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kutya222 válasza:
egyértelmü mát keres
2013. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!