Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan vagyok ideges emiatt? Ti mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A párom már több mint 1 év szakított az akkori barátnőjével. Lényegében közös megegyezés alapon szakítottak de a csaj kezdeményezte akkor a szakítást. Nem beszéltek utána egyáltalán viszont a párom (akkor még nem voltunk együtt) írogatott neki de csak alkalmakkor szülinap, névnap, karácsony, újév, húsvét tehát kb minden alkalomra majd újra el kezdtek beszélgetni, találkoztak is egyszer de mivel már elmúlt a szerelem nem melegítették fel a kapcsolatukat. A lány újra elküldte a páromat hogy hagyják egymást békén. A párom nem is kereste utána jöttem én a képbe, összejöttünk ennek már fél éve. A lánynak múlt héten volt a szülinapja és a párom küldött neki sms-t felköszöntötte. Na most szerintetek ha fél éve nem beszélnek egymással egyáltalán tehát minden kapcsolat megszakadt akkor mi értelme írni neki? Gondolom karácsonyra is fog meg minden alkalomra. De mi éretlme ennek? Szerintetek akar még tőle vmit? A lány kezdeményezte a szakítást mind a kétszer a párom csak elfogadta, bár állítja nem szerelmes már a csajba viszont nagyon szereti. Megkérdeztem tőle úgy szereti mint egy barátot? Azt mondta nem tudna rá barátként tekinteni. Ha nem barátként szereti, de nem is szerelmes már bele akkor mégis mit érezhet? Vagy túlaggódom? Ti mit gondoltok erről?
2013. nov. 1. 00:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Túl van reagálval.
2013. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlreagálod, bár ez természetes, jóhogy rosszul esik az ilyen, ez érthető. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy még OLYAN érzelmi szálak fűzik őt hozzá, valószínű, hogy egyszerű figyelmességről van szó. Én is írok facebook-on exem születésnapjára, mégsem jelent semmit sem. :)
2013. nov. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én olyan rokonokat is felköszöntök akiket rühellek szóval nem értem mi a baj.
2013. nov. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
facebook az más de ő sms-t küldözget neki minden alkalomra, és csak ennek az 1 exének!! A legjobb barátjának lazán elfelejti a szülinapját bezzeg ennek a csajnak nem
2013. nov. 1. 00:24
 5/22 A kérdező kommentje:
meg ez a duma hogy nem tud rá barátként tekinteni, igaz hozzáteszi hogy nem szerelmes már de a szerelem mindig elmúlik viszont nagyon szereti.
2013. nov. 1. 00:26
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát miért ne írhatna neki? Először is ők meddig voltak együtt? mert ha hosszabb ideig akkor azért szerintem okés ha alkalmakkor ahogy írtad hogy szülinap stb ír neki...mert azért még se tekintsenek úgy egymásra mint ha nem is ismernék egymást...és hogy szereti de nem szerelmes? hát igazából nagyon ezt megmagyarázni nem tudom, én is így vagyok exemmel, elég sokáig együtt voltunk, de jó pár hónappal később (most) számomra már a szerelem elmúlt de még mindig szeretem hiszen még sem 2-3 hónapos kapcsolat volt, de ugyan akkor barátként én sem tudnék tekinteni rá, de még sem jönnék ismét össze vele...szóval szerintem ez miatt nem kell aggódnod...
2013. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
a párom mindig olyanokat mondott a csajnak hogy vele képzeli el az életét, meg olyan lányt mint ő nem talál. Ezt a párom barátaitól tudom
2013. nov. 1. 00:29
 8/22 anonim ***** válasza:
Mondott.Na már kezdjük hogy másoktól hallottam.Hagyd ott a srácot nem érdemled meg.
2013. nov. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Mi van? Én nem kémkedtem meg semmi, barátok mondták beszélgetés közben, nem is feltétlen nekem csak szóba került az a csaj.
2013. nov. 1. 00:53
 10/22 anonim ***** válasza:

Mondani bármit lehet...

6/8

2013. nov. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!