Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok képtelen elengedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok képtelen elengedni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 3 hónapja vagyok együtt, ami valljuk be annyira nem is hosszú idő..Voltam belé örülten szerelmes, de volt olyan, hogy mindennél jobban haragudtam rá..Rengetegszer megbántott, más lányokat megbámult a jelenlétemben és nagyon sokszor érzékeltette velem, hogy nálam jobbat is kaphatna.Egoista, beképzelt és önző..Többször is szóba került már, hogy szakítok vele, de egyszerűen mikor ki kell mondani a végszót megtorpanok..Eszembe jutnak olyan gondolatok, hogy lehet, hogy sokszor okozott fájdalmat, de mégis ott vannak a boldog perceink, amikért érdemes tovább folytatni.Vagy néha azon is elgondolkodok, hogy mi van ha nem lesz még egy ilyen barátom, ha egyedül maradok, ha hálátlan vagyok azzal, hogy elküdöm.

Egy gyermekkori traumából kifolyólag képtelen vagyok elengedni embereket és képtelen vagyok elfogadni, hogy valaki végleg kiszáll az életemből és többet nem lesz része annak, hogy egy emberrel megint kevesebb lesz az életemben...

Nem vagyok mellette felhőtlenül boldog, tudom, hogy kihasznál én mégis képtelen vagyok szakítani vele..És nem tudom, miért.


2016. febr. 26. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy úgy érzed valami baja van most veled... Beszélj vele őszintén. Ha 2-3 hét után nem változtat mond hogy szakítani akarsz. Ha visszahív és könyörög akkor tényleg szeret és most csak fáradt vagy rossz basszban van. Majd rendbejönnek a dolgok. De ha elküld akkor csak játszott veled és nem is szeretett. De akkor meg sem érdemelt téged.
2016. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!