Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet egy emberben olyan...

Mi lehet egy emberben olyan taszító, hogy mindenki kerüli, nem szól senki szívesen hozzá?

Figyelt kérdés

Mert velem ez van. Iskolában totál ki vagyok közösítve, maximum akkor szól valaki hozzám, ha én odaszóltam neki valamit. Maguktól kb. semmit, maximum néhányan köszönnek reggel jobb esetben. Lehet, hogy valamennyire visszahúzódóbb vagyok az átlagnál, meg nem túl vicces, de azért nem érdemelném ezt szerintem, hogy szóra se méltassanak.

Miért lehet az, ha egy társaságban úgy érzi mindenki, hogy az adott embert arra se kell méltatni, hogy hozzá szóljanak?


2014. jan. 28. 07:24
 1/7 anonim válasza:

Amikor fiatalabb voltam, pontosan ezzel a problémával küzdöttem. Aztán kaptam egy nagyon jó tanácsot: hogy menjek én oda a többiekhez és kezdeményezzem a beszélgetést ÉN (akár csak feltenni egy kérdést, vagy érdeklődni egy dolog iránt, vagy akármi) Tedd Te is ugyanezt és meglátod, hogy milyen pozitív reakciók lesznek Feléd. Lehet, hogy tényleg visszahúzódó vagy és ezért nem szólnak Hozzád. Lehet, hogy azt gondolják, hogy ez Neked is így jó! DE!!!!!

Látatlanban biztos vagyok abban, hogy SEMMI VISSZATASZÍTÓ NINCS BENNED! Ilyen csak akkor létezik, ha valaki tényleg romlott személyiség és bántó, rossz, provokáló a viselkedése, de ellentmondás, hogy akkor sem biztos, hogy kerülni fogják..... Fura dolgok vannak az életben....


Egyszóval légy bátrabb, nyugodtan! Mosolyogj és belül is legyél jókedvű. Fontos a kisugárzás, hogy ha Rád néznek, lássák Rajtad, hogy nyitott vagy és hogy odabenn is minden rendben :-) Biztosan szuper srác vagy, de ezt merd kimutatni!!


Fel a fejjel!


Fiú vagy lány vagy?

2014. jan. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán legyél érdekes? Minek szólnék én olyan emberhez aki nem érdekel?...
2014. jan. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl. az önsajnáltatás és depizés is lehet ilyen...
2014. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom, te azt várod, sőt, talán elvárod, hogy ők köszönjenek, ők menjenek oda hozzád.Lehet, hogy ők ezért azt gondolják, te lenézed, vagy nem tartod érdemesnek őket.

Meg kell barátkoznod a gondolattal, hogy neked kell kezdeményezni, hiszen te akarod a változást.Mosolyogni még a félénk ember is képes, tehát mosolyogj,bátrabban szól az ember egy mosolygós archoz, mint egy magába fordulthoz.

Kezdeményezz beszélgetést.Nem kell nagy dolgokra gondolni.Az emberek szeretik a dicséretet és ha érdeklődnek felőlük, szeretnek magukról beszélni.Tehát menj oda valakihez, dicsérd meg valamiért kérdezd a kedvenc dolgairól és máris kialakul a beszélgetés.

2014. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hozzám se szólnak túl sűrűn, csak ha konkrétan szeretnének valamit tőlem, de én sem keresem más társaságág mert nem vagyok jó beszélgetőpartner. Felszínes dolgokról meg nem szeretek beszélgetni.


Plusz rondának is tartom magam, és lehet azért sem jönnek oda hozzám, mert hogy mi van akkor ha ezzel a förmedvénnyel látják beszélgetni. Mit gondolnak majd akkor róla?

2014. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg rossz érzés, amikor szeretnék én is velük tartani, de valamiért nem vesznek észre. Én pedig sosem voltam az a nyomulós lány. Semmi gond velem, csak nem vagyok túl bulizós, sem agresszív, senkit nem nézek le, sem fel, valamiért mégis mindig kihagynak mindenből. Volt már hogy kezdeményeztem a beszélgetést, és valamiért mégis mindig magam maradok. :)
2014. jan. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oda kell menni a többiekhez,megpróbálni velük beszélgetni.Külömben azt hiszik,hogy neked jó egyedül.Próbálj nyitott lenni,kedves és érdeklődő.Ha így teszel,mások is oda fognak menni hozzád.Sok sikert!
2014. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!