Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan lány, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, akinek nem vette el az eszét a szépsége?

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom, hogy ha valamelyik lány csinos, jól néz ki, akkor szinte biztos, hogy üres a feje, csak a cigi meg a pia érdekli, és egyáltalán nem keres komoly kapcsolatot. Van olyan lány, aki amellett hogy ad a külsejére még kedves, értelmes is egyben?

2016. márc. 16. 21:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%

Nemár, én akartam elsütni az "én, mert én nem vagyok szép dumát" xd de ez nagyon relatív, hogy ki szép és ki nem...Gondolom azokra gondolsz, akik az átlag felett állnak külső szempontjából. Nos hát igen, akiknek sokat mondogatják, hogy úú milyen szép, tudja is magáról, és még a fiúknál is népszerű, azok könnyen gondolják, hogy bárkit megkaphatnak, ezért nem akarnak komoly kapcsolatot. Sajnos ez van, a legtöbb ember nehezen túlesik a paci másik oldalára:/. Na mindegy, mindenhol vannak kivételek, de mindenkinek van valami defektje is egyben, szóval ha valaki nagyon szép és még kedves is, akkor valami más személyiségi problémácska van, de nem általánosítok, biztos van sok kivétel:). Biztos vannak tökéletes emberek xd na jó befejeztem xd

Összegezve biztos van:) én még nem találkoztam ilyennel, de tuti van, elég nagy a Föld:)

2016. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokat mondták,hogy szép vagyok,de nem szállt a fejembe,mert kicsit maximalista vagyok és rendesnek tartom magamat,aki nem üres fejű,mert matek versenyekre járok ;P
2016. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Van ilyen lány, a barátnőm ilyen. A legtökéletesebb lány, nem bulizik, nem iszik, nem dohányzik, gyönyörű lány, csendes, és nagyon nem nagyképű. Imádom.
2016. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
50%
énis viszonylag szépnek látom magam , és kedves értelmesnek:Dszal van
2016. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Persze, hogy van. Sőt én többet is ismerek például csak a saját osztályomon belül is. Sok barátnőm ilyen és hála istennek a beképzelt fajtából nincsen valami sok ;-)

Nem kell aggódni, hogy nem találsz ilyen lányt, hiszen mindenhol ott vannak. Csak ugye a

beképzeltek mutogatják magukat, míg a

rendesek és szépek az önbizalomhiány miatt inkább "rejtőzkő életmódot folytatnak".

Úgy találhatsz rájuk ha rendkívül figyelmesen keresgélsz és ha nem hagyod, hogy a plázacicák szépsége elvakítson ;-)

Remélem segíthettem xd

2016. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Van csak keves. En is ilyen vagyok csak h ez SENKIT nem erdekel
2016. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 darabkat válasza:
26%

Nem, minden szép lány sekélyes, buta és csak a kalandokért él. Nem léteznek szép lányok pl. egyetemeken se, senki nincs párkapcsolatban, hiszen mindnek üres a feje és csak a cigi meg a pia érdekli.

Istenem...

2016. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
őszintén szólva te is olyan vagy mint az olyan lányok akikről írtál:) nyilván amiért ezt a kérdést kiírtad, egy szép lányt keresel, szal gondolom neked ki vannak zárva a nem szép lányok, mert nem elég jók neked.:) bennem inkább ez a kérdés fogalmazódott meg: vannak olyan fiú akinek nem vették el az eszét a szép lányok?
2016. márc. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Utolsó, akkor gondolom te sem vagy egy szépségkirálynő...


Kezdj el edzeni(akár konditeremben), csináltass magadnak szép frizurát, használj sminket, rakd rendbe a szemöldököd, meg még annyi módja van hogy szépen nézz ki! Az igénytelenség senki szemében sem vonzó! Gondolod hogy én Brad Pittnek születtem? Dehogy, csak én adok magamra, azt hiszem jogosan várom ezt el a lányoktól is. Az pedig megint más, hogy én nem kefélek fűvel-fával és senkivel sem akarom eltartatni magam, mint egyes lányok akiknek a szépségük az egyetlen fegyver az arzenáljukban...

Nem baj, majd ha kifogynak belőle nézhetnek hogy kinek kellenek :P

2016. márc. 18. 16:52
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

az igényesség nem mindig egyenlő a szépséggel:D a legtöbb fiúnak mostanában a modellszépségű lányok kellenek (gondolok arcra pl). de nagyon kedves vagy hogy megpróbáltál ilyennek megítélni:) vékony vagyok, pont megfelelő mennyiségű sminket használok, igényes vagyok, és a lehető legtöbbet kihozom.:) habár igen, belátom nekem is vannak hibáim, pl egy kicsit szeplős vagyok, vagy hogy sajnos fogszabályzóm is van (igaz ez is az igényesség felé megy :p)

de ez még nem jelenti azt hogy nem lehet véleményem arról hogyha a fiúknak csak a szépségkirálynők jönnek be. :)

2016. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!