Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan lány, akinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány, akinek nem vette el az eszét a szépsége?

Figyelt kérdés
Szóval az a gondom, hogy ha valamelyik lány csinos, jól néz ki, akkor szinte biztos, hogy üres a feje, csak a cigi meg a pia érdekli, és egyáltalán nem keres komoly kapcsolatot. Van olyan lány, aki amellett hogy ad a külsejére még kedves, értelmes is egyben?

2016. márc. 16. 21:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
jah és csak még annyit, hogy elárulom, hogy a "normális" lányok szerintem értelmesek, és ha az baj, hogy úgy gondolom hogy szerintem nem a külső alapján kéne feltétlen ítélni (persze azért az igényesség fontos), mert szerintem ez lenne értelmes gondolkodásmód, és te elvileg normálisakat keresel, mégis rögtön elkönyveltél rondának. 👍
2016. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom, kik számítanak ma szépségkirálynőknek, nekem azért nem teljesen olyan az ízlésem mint másoknak :S

A fogszabályzó meg a szeplők pedig nem véglegesek(a szeplő amúgy még szexi is tud lenni) szóval nem nézhetsz ki olyan rosszul szerintem.

2016. márc. 18. 21:14
 23/23 anonim ***** válasza:

Miért nem ismerkedsz szerte szeles látókörűen, ahelyett, hogy ilyen általánosításokat fogalmazol meg?

Létezni léteznek sokan, attól hogy nem ismered őket, vagy attól hogy azt hiszed ismersz minden olyan embert, akit eddig láttál, és csak úgy látásból elítéltél.

Szerintem az a normális, hogy az ember előbb ismerkedjen normálisan, érdeklődően mások között több helyen, ne csak úgy "hirdetésből" keressen 1-2 lányt, akiről előítéletek alapján elkönyveli, hogy rendes lány kell legyen.

Egy időután lehet, hogy meg az ilyenben is a szálkát keresnéd, pedig benne van az emberi kapcsolatokban, hogy kicsit emberismerőnek kell lenni:D

2016. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!