Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már nem tudok normálisan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudok normálisan beszélgetni emiatt a lányokkal és így mindig elcseszek mindent ezért bénának is érzem magam. Mit tegyek? Komolyan.

Figyelt kérdés

Nem akarok viccelni de olyan szinten a szex vagy a női test jár az eszembe és kanos vagyok, hogy például ha beszélgetek a lánnyal nem tudok normálisan elbeszélgetni vele vagyis elkezdeni talán eltudok de hamar elrobbanok és rányomulok full perverznek érzem magam. Nem tudok magammal mit kezdeni. És ezért balféknek érzem is magam mert elrontok így mindent.

(pedig tudok beszélgetni meg szeretek is de mostanság mindenkivel akár összeveszek, ideges leszek...)

Kéne egy pszichológus? Vagy mi??!

Ha akár napi 30szor megy a fapp SEMMIT SEM ÉR!

15/F


2016. márc. 21. 00:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez most trollkodas e reszedrol vagy nem mert eleg gyakran csinalod de ha nem akkor sincs vele gond van olyan lany aki szereti a perverz pasikat meg neha nem art arra terelni a dolgokat hogy lassa nem barat akarsz lenni
2016. márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csak én nem voltam ilyen, annyi évesen, mint te?:'D
2016. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!