Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátnőm sokkal szebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm sokkal szebb nálam, így nem tudok társaságban ismerkedni. Ötletek?

Figyelt kérdés

Imádom a barátnőmet és őszintén nagyon örülök neki hogy ilyen sikeres a pasik terén, de mikor együtt elmegyünk bulizni vagy bárhova mindenki csak rá nyomul. Még azt se mondhatom hogy rá a helyesek rám meg a kevésbé jóképűek mert szó szerint mindenki. Így mindig kirekesztve érzem magam és csúnyának. Eddig egy fiúm sem volt nem is csókolóztam még és már nagyon szeretnék valakit akit szeretgethetek. Mit tehetnék hogy felfigyeljenek rám?

17/L


2016. márc. 24. 16:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyanez van, szerintem semmit nem tehetünk, majd lesz valaki aki szebbnek talál mint a barátnődet :)
2016. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

"a legjobb smink egy csúnya barátnő"/dakota közmondás/


keress valami bányarémet és hívd el bulizni:D

2016. márc. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg nem tudsz mit tenni :( Ahogy mondták, majd jön valaki akinek te leszel szimpatikus :)
2016. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Szanalmas vagy Kérdező 😅😆
2016. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: Magyarázat? :)
2016. márc. 24. 16:45
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Egy kis arcplasztika szikével a barátnőd orcáján és a probléma megoldva.
2016. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Azért vagy szánalmas,mert akiről beszélsz,szerintem,közel se szép 😁
2016. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Képet a barátnődről és rólad
2016. márc. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem vagy szánalmas :)

És lehet, hogy neked ez a fajta ismerkedés nem jön be, de esetleg kipróbálhatnád a tindert, vagy valami hasonlót. Igaz, én nem használtam, de ismerek olyat, akinek bevált a dolog.

2016. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad magad csúnyának érezned. Ez az első lépés, mert ha nincs semmi önbizalmad, akkor zárkózott leszel, úgy pedig nem lehet ismerkedni. Ha a barátnőddel vagy és ott egy fiú, kapcsolódj be a beszélgetésbe és a buli után is keresd fel. Előbb-utóbb sikerülni fog, ha tényleg nem érzed magad "elnyomva" a barátnőd mellett. Sok sikert! :)
2016. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!