Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek bejövök/szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejövök/szimpatikus vagyok? 17/F

Figyelt kérdés

külső :

175cm

75 kg

nem túl kigyurt mégis izmos alkat

rövid oldalt megrovidebbre nyirt barna haj

sötétbarna szemek


belső :

kedves

barátságos

nyitott

őszinte

megbízható

figyelmes

ragaszkodó

picit naiv úgy értem hogy elég hamar megkedvelek valakit aztán nehéz elengedni

nem egy bulizós alkat

romantikus de mégsem az a nyálas típus

udvarias

zenére minden jöhet a metált kivéve

általában laza az életet is úgy kezeli

szinte mindig jo kedved van

sokat beszél

sokat nevet

de ha kell nagyon komoly tud lenni és nagyon odateszi magát

határozott

de az utóbbi időben picit önbizalom hiányos ami nem észrevehető csak az látja aki tényleg ismer

kevés barátom van de azok mind igaz barátok

rendszeresen sportolok


jobbara a koromhoz közeli főleg lányok válaszát várom de bármilyen tanácsot és kritikát (akár negatív akár pozitív) szívesen fogadok :) 17/F



2016. márc. 25. 00:20
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
hello nekem mopngyuk poont az esetem lenél csak a hoszu haj nem nagyon jön be amugy meg ha télegg ilyen vagy ahogyan le irtad magd már mint belsöleg és külsöleg akor minden lány álma lenéll ;)
2016. márc. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
44%
Lerí már az írásodból is, hogy egy csicksa vagy. Tipikus kis idegesítő vakarcs
2016. márc. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
73%

Benn vagy egy laza pipában?


30/F

2016. márc. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, hasonló jellemzéseknél 10-ből 8-at az első néhány sor után nem is olvasnék tovább. De te inkább felkeltetted az érdeklődésemet. Helyes, kedves, szimpatikus lehetsz, írásod alapján rendkívül értelmesnek tűnsz, és imádom a barnákat... Csak sajnos kis túlzással anyukád lehetnék.


(((Pont jó az alkatod, nekem bejön, na de 17 évesen? Nem tíz-húsz kilóval kevesebb a korodbeli? Bár te nem kérkedtél vele, mint sokan mások, inkább nekik szól a következő: Légy szíves, hagyjuk, ezt a 17 vagyok, és izmos vagyok dolgot. Aki tényleg izmos, deltás annak évtizedes múltja van a súlytárcsák között, hogy felépítse azt a 10-20 kiló izmot magára. Nem piszkálásból írom, de ezt a fajta izmosságot a hátad mögött úgy mondják, hogy jóllakott óvodás. Egy 17 évesnek genetikailag se lehet még valódi izmossága, bármennyire is sportosabb az eltunyult átlagnál.)))

2016. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
igen ezért írtam oda hogy nem vagyok kigyurva alapbol vaskosabb alkatom van es emelle jött a sport is amivel látszatra megnőttek bár erő szerintem a térfogathoz képest kevés van benne sajnos azt konditeremben ki kéne dolgozni... és mások tényleg hajszál vékonyak ilyen magaszsaghoz 60 kilo és az tetszik nekik... de en ugy vagyok vele a férfi legyen izmos, legyen ereje mindaddig amig nem torzul emiatt a külseje :) mert 60 kiloval nem hiszem hogy bármilyen fizikai munkát el tudna végezni... 75 kiloval szerintem teljesen jol megvagyok talán 1 vagy 2 kilo van rajtam de azt pont most akarom leadni :)
2016. márc. 26. 07:52
 16/30 anonim ***** válasza:
Mi az oka az önbizalom hiányodnak? :)
2016. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
Egész jó tulajdonságok:DD Zene. Bármi? K-Pop? (Koreai pop) 😁
2016. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
azert vagyok enyhén önbizalom hiányos mert eddig azt hittem minden rendben van velem ezek jo dolgok de szembesulnom kellett a ténnyel hogy ez sem elég a lányoknak... vagy pont tul sok és azért utasitanak el... es mivel kis naiv vagyok hamar beleelem magam az egészbe és igy nagyot koppanok... es zenére tényleg nagyon nyitott vagyok egyedül a metál visitozasait nem tudom elviselni :D
2016. márc. 26. 12:52
 19/30 anonim ***** válasza:

Kövér vagy. 175 cm es 75 kiló ?

Az sok. En 183-5 cm es 66-67 kiló között mozog a súlyom. Teszem fel neked nincsen kocka hasad. Nem kell kigyúrtnak lenni, de azért reggelente menjel el futni. Esténként 100-150 felüles kezdetben es legalább 50 fekvő. Nem leszel kigyúrt de mozgásban tartod magadat.

En a helyedben legalább addig edzenek amíg lemegy a 75 legalább 65 re. Nem kell kevesebbet enned, csak többet mozogni. Az nem jo fogyási módszer hogy ehezteted magadat, csak mozogj többet. Írtam egy példát, akar sport mellet is.

Öltözködési stilusodat nem írtad, lányoknak az sokat számít nagyon, legalábbis en úgy vettem észre.

2016. márc. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
kövérnek nem mondanám magam mert elég sok izom tömeg van főleg a két combomon kockahasam meg akar hiszed akár nem van :D futni szeretnék egy jo ideje csak valami mindig megakadalyozta valamikor mostanság fogom elkezdeni és fekvőt meg felülest szívesen csinálnám meg csinálom is amikor van erőm rá de 8 ora edzes utan nehéz bármit is csinálni :/
2016. márc. 26. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!