Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek bejövök/szimpatikus...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejövök/szimpatikus vagyok? 17/F

Figyelt kérdés

külső :

175cm

75 kg

nem túl kigyurt mégis izmos alkat

rövid oldalt megrovidebbre nyirt barna haj

sötétbarna szemek


belső :

kedves

barátságos

nyitott

őszinte

megbízható

figyelmes

ragaszkodó

picit naiv úgy értem hogy elég hamar megkedvelek valakit aztán nehéz elengedni

nem egy bulizós alkat

romantikus de mégsem az a nyálas típus

udvarias

zenére minden jöhet a metált kivéve

általában laza az életet is úgy kezeli

szinte mindig jo kedved van

sokat beszél

sokat nevet

de ha kell nagyon komoly tud lenni és nagyon odateszi magát

határozott

de az utóbbi időben picit önbizalom hiányos ami nem észrevehető csak az látja aki tényleg ismer

kevés barátom van de azok mind igaz barátok

rendszeresen sportolok


jobbara a koromhoz közeli főleg lányok válaszát várom de bármilyen tanácsot és kritikát (akár negatív akár pozitív) szívesen fogadok :) 17/F



2016. márc. 25. 00:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Mit edzel? Mert nem azért de en soknak találom ezt a 75 öt. Persze a kövér az költői túlzás volt, de 5-10 kilót szerintem tenyleg le tudnál faragni.
2016. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
kép? :D
2016. ápr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

Jajj emberek:D ..

75kg még korántsem nevezhető kövérnek,pláne mint azt ahogy az emberünk teszi,sportol.

Egyébként szerintem nagyrészt a legtöbb lánynak tetszel,így leírás alapján nekem is,de nehéz a dolgokat leírás alapján tényleg megítélni. Ehhez beszélgetés kell,hogy a tulajdonságok tényleg "igaziak" legyenek:D

Remélem nem baj,hogy 3 hónappal később is jön egy válasz a kérdésedre :D 15l

2016. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
Kaphatok képet?
2016. jún. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így teljesen jó, de azért még erre is azt mondom, hogy az emberről persze így us lehet véleményt alkotni, de egy leírás alapján az nem mindíg valós vélemény :)

17 l

2016. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én nem kedvelem ezt az oldalt rövidebbre nyírt hajat, jobban szeretem a természetes fazont. A magassággal semmi probléma, de ez mind nem számít, mert igazándiból csak akkor derul ki, milyen vagy, ha tényleg interaktusba kerülsz mással. Szerintem önbizalomhiányos vagy, ezért írtad ezt a kérdést, úgyhogy megnyugtatlak. Ha mind valóban igaz, nem pedig csak idealizáció, amit leírtál, akkor nem lehetsz rossz fogás.
2016. szept. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
17/l
2016. szept. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

^

I

I


[link]

2016. szept. 16. 11:15
 29/30 $pumika$ ***** válasza:
Ezek alapján szimpi lennél, bár a túlságos ragaszkodástól falra tudok mászni, viszont az tetszik ha egy fiú nyitott :))
2016. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem szereted a metalt.:( de amúgy nincs baj veled, csak ez feltűnt :D
2017. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!