Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érem mindig az ellenkező...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érem mindig az ellenkezőjét el?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Akárhányszor próbáltam egy lánynak kedveskedni, segíteni, azaz próbáltam megszerezni mindíg azt érem el hogy először tetszik neki (talán) aztán utál. Hiába vagyok kedves, becsületes, tisztességes, segítőkész és hiába vagyok osztályelső és sportban is az egyik legkitartóbb futó, soha nem kellek senkinek. És általában nincsenek rossz gondolataim, de amikor annyi segétkezés meg kedveskedés után utálnak, valahogy elfog egy olyan érzés hogy beülnék egy összetörhetetlen autóba ami mindenen átmegy és amiről minden lepattog és elgázolok mindenkit akit úgy gondolom hogy hibás ezért.

2016. ápr. 1. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondják a lányok, hogy ők az aranyos, kedves fiúkat preferálják, ez nem így van. Minél "rosszabb" vagy annál jobban mennek utánad. Mert így egy olyan érzésük van, hogy nincsenek védelmezve egy jófiú mellett, amíg egy rosszfiú mellett meg igen. Ez így van. Náluk ez egy berögzött valami...
2016. ápr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős, de én személy szerint egy S.H.I.E.L.D. Helicarrier fedélzetéről irányítanám a taktikai osztagokat, akik végeznek azzal, akivel bajom van.

Na hát igen. Ez ellen semmit nem tudunk tenni. Sajnos.

2016. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi van ezekkel a lányokkal, és speciel imádom az ilyet.

14L

2016. ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy rohadtul nem érdekli őket, hogy aranyos kedves srác vagy vagy macsó izomagy. Ami viszont számít az a humor. Nem láttam még olyan lányt aki összejött volna valakivel akinek a humorérzéke leragadt azon, hogy "húzd meg az ujjam!". Ha van humorod sokkal sikeresebb leszel. Persze lehet, hogy már most is van humorod. Ez esetben gőzöm sincs mi lehet a baj körülötted.
2016. ápr. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hàt ha az "allah akbar bumm" vicc is számít...
2016. ápr. 28. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!