Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még manapság rendes,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még manapság rendes, kedves, udvarias tini fiúk vagy már csak a piálós, cigizős, ecsetfejű, bunkó, nagyképű hülyék maradtak?

Figyelt kérdés
Miért az utóbbiak vannak többségben és miért ők azok, akiket sokan jobban elfogadnak? Vagy nem így van? A rendes srácokat miért csúfolják ki és nyomják el? Sokuknak ezért lesz súlyos önértékelési problémája és ezért lesznek olyan félénkek, visszahúzódóak és (kissé) zárkózottak (legalábbis én szerintem)

2016. ápr. 9. 11:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Van de elég kevés. Én nem vagyok ecsetfejű nem is akarok az lenni cigizni sem piálást azt nem tagadom de amúgy tényleg szégyen hogy a mai lányoknak csak ezek kellenek. Én is félénk vagyok pont emiatt ha meglátok egy csajt az utcán aki jól néz ki vagy ha mellém ül a buszon akkor nem merem megszólítani pont emiatt mert kb 10 csajból 9nek tuti nem jönnék be (a másik 1 az vak :D ) 15/F
2016. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
igen van. pl én is 17f
2016. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Én ilyenekkel vagyok körülvéve,de a kivételek jó barátaim :D úgyhogy vannak még rendesek,akik nem cigiznek,nem isznak,nem egoista ecsetek xD de ezek a kivételek kb a mai srácok 10%-át teszik ki sajna :/
2016. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

Komolyan, unalmas lenne nélkülük a világ :) én pont kiharcoltam magamnak a tiszteletet, ha mondhatok ilyet :)

Megvannak a "státuszok" köztük, és ha ezek a néha már önsajnáló emberek tennének valamit azért, hogy ne olyanok legyenek... nem tudom, ha tudják, hogy ők is lehetnek valakik, csak tenni kellene érte, nem mindig csak azt szidni, aki olyan dohányos-piás-nagyképű, mert szigorúan véve rajtuk kívül mindenki olyan akkor.

Én ma már a jófej, a vicces, aki mindig segít vagyok köztük. És nem lettem piás meg dohányos meg nagyképű.

/ez elég furcsára sikerült, de ez az én véleményem, az én történetem (mert nekem már van). És "köztük" is vannak jófejek egyébként/


Csak legyen mindenkinek saját stílusa, legyen egyedi :)

2016. ápr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én is az általad leírt normális srácok táborát erősítem, de pont, hogy az ilyen fiúkat koptassák le a lányok....... A lányok szóba sem állnak velem.. Ismerekedni sem akarnak.. Szinte minden lánynak csak a pávák kellenek...... 19/F
2016. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is a normálisok közé tartozom, de a mostani csajoknak is inkább a 40 kilós páwa gyerekek jönnek be minket meg a többség elutasít :/ 16F
2016. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#14 vagyok:

Bunkónak születni kell. Azokon nem lehet változtatni, olyanok, amilyenek. De. Vannak, akiket a környezetük tesz azzá, nem is az ö hibájuk, ezek általában a normálisak köztük. Ha ninecsenek ott a 'haverok', akiknek bizonyítani akarnak, akkor lehet velük beszélni.

Szóval ne ítéljünk első látásra.

Második dolog az az, hogy a lányok szinte mind azt mondják, hogy olyan kedves, megértő fiút szeretnének, ehhez képest elutasítják a "normálisakat", vagy észre sem veszik őket. Ami adódhat a félénkségből, önbizalom hiány, vagy zárkózottság miatt lehet, ami kialakult bennük (" elnyomás" miatt).

De persze nen minden lány ilyen. Ugyanúgy vannak köztük is "nem normálisak", hogy ne csak a fiúkat jellemezzük. Vannqk köztük, akik tényleg szerelmet, igazi, örökké és tovább tartó kapcsolatot szeretnének, az igazit keresik. Nevezhetjük őket normálisnak. Vannak, akik csak a pénzre, hatalomra hajtanak, akik inkább csak kihasználnak, vannak olyanok is, vannak a 'plázacicák', ők mindenkinek tetszeni, " like-vadászok", nem nagyon törődnek másikkal, inkább magukkal vannak elfoglalva. ...

De ez már más téma.


Összegezve: nehéz a normálisaknak. Legalábbis egymásra találni.

2016. ápr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
En ezt nem ertem. Soha nem voltam pawa es divatot sem kovettem soha. vallig ero hajam van, ami manapsag nem meno megis mindig volt aranyos baratnom
2016. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo! Egy kisse hosszu valaszt fogok adni.... Jo olvasast!


Az en tortenetem ott kezdodott hogy meg kiskoromban nem nagyon tartoztam a menok koze.... Engem ez kisse zavart.... Aztan ra jottek h milyen jofej vagyok es kedves.... Aztan jott a pawasak.... En akkoriban enm nagyon hallottam rola hisz csak 1-2 fiunk lehetett latni ezt a stilust.... Aztan en is felvettem.... Ugye regebbrn nem az ecsetfej hanem a lenyalt haj volt a divat.... Nalam azzal kezdodott.... Utana jott a masik oldalra lenyalt.... Aztan a ksisse felfele allitott... Aztan a hatra nyalt.... Nos ugy kb. 3-4 eve igen nagy pawa lettem.... Mkndig ugy gondolotam hogy a pawasagot nrm az ecsethaj es a ruha adja hanrm a stilus a beszed es a tettek... Nem voltam es nem is vagyok egy nadszal... Nagyobb darab gyerrk vagyok... elegge magas es vallas.... (nem kigyurt)... Aztan elgondolkodtam... Mindenki annyira imadta a hajam... simogattam beleturtak megszagoltak stb... rz volt az en utokartyam.... De egyik nap nagyon elszurtam..Le szivattam es keket akartam... nem fogta mrg a kek... igy sarga lrtt... ra 2 napra levagtam kolaszra... Most is eppen arra varol hogx a hajam megnoljon es ujra pompazzon... Igen nrm tul ferfias maga a pawasag... De egy-ket honaplal ezelott egy igen nagy valtozas jott... A pawak elkezdek gyurni... Itt Pecsett a legtobb pawa vagy nagyobb darab vagy ki van gyurva... vagy vekony

.. Nrm azert szeretek pawa lenni mert lazadok es egy nagyobb dologhoz akarok csatlakozni.... ez egy olyan erzes ami leirhatatlan... Amikor egy gyonyoru lany rad nez es mosolyog vagy ures a busz es melled ul.... Vagy o jon oda es kezdemenyrz.... Bar rossz h nem kell kuzdeni a gyonyorusegekert csak rajuk nezel es mar jonnek is... Igrn most kopasz vagyok.... De meg pawanak tekintem magam... Alig varom hogy ujra a hajam legyen az utokartyam es ne a cipom... Es kedves jofrj vicces megerto huseges tipus vagyok... Mivrl nagyobn darab vagyok igy tobb bennem a szeretet:"DD Remelem valamennyit tudtam segiteni... az elgepelesekert bocsi... csak gyorsam irok... Dobravecser!☺☺

2016. júl. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!