Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit szóltok, ahhoz, hogy már...

Mit szóltok, ahhoz, hogy már annyira elegem lett ebből a sok utálatos, szívtelen, önző, nagyképű tini lányból, hogy hajlandó lennék egy ronda, de nagy szívű lánynak odaadni magam, cuki fiúként?

Figyelt kérdés
2014. júl. 6. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ki nem sz@ rja le?
2014. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt a cuki fiúként nem kellett volna :D Ne készíts ki így estére.. :D Általában aki nem tökéletes és nem úgy néz ki mint 1 modell azok kedvesen aranyosak és nagy szívük van :) Hidd el tapasztalatból mondom. ( Lány vagyok ) Ja és én vékony vagyok de KEDVES!
2014. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Elég érdekesen gondolkodsz.


Szép=Gonosz

Csúnya=nagyszívű


Ahaaaa.....

2014. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
aha,aha,, tök jó.. látod az utolsó is megmondta, hogy.. túl fáradt vagyok hogy újra elolvassam, de nem csak szívtelen lányok léteznek, igen..
2014. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Wiky92 válasza:
erdekes felfogas :D
2014. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ma mért van ennyi ilyen kérdés??
2014. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ktk312 ***** válasza:
100%

Nem tudom de percenként frissítek és 10 kérdés felugrik amiből 4 ugyan az, mint az előző :D


Kicsit sem egoista a megfogalmazásod, bár ki tudja mi az igazság.


Az én barátnőm mondhatni gonosz, én is az vagyok, így szeretjük egymást xd

2014. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi van a mostani tini lányokkal? Én is az vagyok (bár a legtöbb ilyen ismerősöm utál), de engem még soha nem ócsároltak ennyire, max csajok. Úgyhogy ne általánosítsunk kérlek. Esetleg meséld el, mi történt hogy ennyire felidegesítettek. Illetve, ne add oda magadat (szerintem) egy csajnak, csak azért mert szép vagy kedves, hanem inkább azért, mert kedveled és ne önsajnálatból, mert esetleg ő kedvel te pedig őt nem. Szóval itt a külsőség és a jellem párosításait ne keverjük bele. Ha picit jobban kifejtenéd a problémádat, talán még segíteni is tudnánk.
2014. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!