Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk tényleg baj, hogy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tényleg baj, hogy ilyen a természetem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek küzdeni azért akit megkedvelek/szeretek.Sajnos már jártam porul emiatt a tulajdonságom miatt.Azért akit szeretek képes vagyok elmenni a végsőkig csak akkor hagyom abba a küzdelmet ha már nagyon nem érdekelem az illetőt.Bele estem abba a hibába,hogy olyanokért tettem meg mindent akik ezt nem érdemelték meg tanultam belőle és próbálom nem elkövetni még egyszer ugyan azt a hibát. Vágyom arra,hogy valaki olyanért küzdhessek aki megérdemli.Nagyon tudok szeretni imádom ölelgetni puszilgatni a szeretteimet.Két férfi nem értékelte ezeket a tulajdonságaimat,lehet meg kéne változnom vagy nem tudom.
2016. ápr. 14. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
önmagad légy
2016. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az csak jó tulajdonság, hogy fontosnak találod a kapcsolatot. Lehetne rád alapozni. :)
2016. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj szerintem.
2016. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

baj? sokan mint pl: én is ezt keressük egy lányban, ez az egyik legcsodálatosabb erény el ne veszítsd!!!!

ja és hány éves vagy? :D

2016. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár az én barátnőm is ilyen lett volna..:/ Szerintem ez egy becsülendő tulajdonság, csak hát sokan kihasználják ezt :(
2016. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, már nem is tudom mióta vágyok ilyen lányra csak hát mivel nem vagyok egy szépség még évekig várhatok :/ de jó hogy ilyen vagy :) 16F
2016. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. ápr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 J Lukenem válasza:
a túlzott szeretet fojtó!! van egy egészséges határ.
2016. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Maradj ilyen!
2016. ápr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

maradj önmagad!


Baj nem, semmiképp sem. Sajnos előfordul, hogy rájöttök, nektek nem egymásra van szükségetek. Ilyenkor nincs mit tenni sajna.


Én nem is értem.. mit jelent ez a küzdelem neked? Az én kapcsolatomban sosem volt küzdelem. Talán mindent megbeszélünk. Sosincs bennem tüske, és önmagam vagyok, barátnőm is így, ezért kérdezem. Nem kell küzdenünk, csak élvezni az életet, egymást :)


Szóval te csak maradj önmagad, valaki majd azért fog szeretni, aki vagy :)

És a kommunikáció is egy jó dolog, mindig kell beszélni érzésekről, mire van szükségünk :)

2016. ápr. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!