Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Eltudnátok fogadni így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Eltudnátok fogadni így?

Figyelt kérdés
Nekem a hörim és a kutyám a legjobb barátom.Kinevettek már érte mivel nagyon ragaszkodok hozzájuk.Sokkal inkább velük szeretek lenni mint az emberekkel persze vannak emberi barátaim is de az állataimat jobban szeretem.Semmi pénzért nem válnék meg tőlünk,foglalkoznék a pasimmal is de el kell viselnie,hogy ha meglátok egy állatot azt én meg simogatom és dögönyözöm.Volt már olyan haverom aki ez miattuk kinevetett utána nem is volt többet a haverom.Egy rossz szó a kicsikéimre és,a haver/pár repül.Csak olyannal járnék aki nem lenne irigy az állatkáimra a hörimre aki rendszeresen ott mászkál rajtam és a kutyusomra.Persze szóba állok azzal is akinek nincsen állata de nálam hatalmas előny az állatok iránti szeretet.(:
2016. ápr. 21. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én személy szerint macskás vagyok, de nem zavarna, hogy van más fajta állatod.
2016. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó pacsi. Én elhiszem hogy szereted őket, de ez már beteges. Rossz szó, és repül? NA egyhamar hosszúéletű kapcsolatod neked sem lessz az tuti.
2016. ápr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. Szerintem aranyos. :)
2016. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem komolyan mondtam,hogy repül képletesen értettem.

Ha én elfogadom azt amit a fiú szeret akkor ő is fogadja el az állataimat,ha valakit igazán szeretünk akkor elfogadjuk azokkal a dolgokkal,amiket szeret az én esetemben a állatok.Nem kell azt szeretni amit a másik de akkor se kell megjegyzéseket tenni szerintem.

2016. ápr. 21. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

lol, de a valaszomat azert toroltetted.


A velemenyemet fenntartom, neked nem fiu kell, hanem az allatkaid. Maradj is meg azoknal, majd kinovod.

2016. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 14 évesen egy kis rózsaszín burokban élnék, simán.
2016. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom az állatokat
2016. ápr. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!