Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Eltudnátok fogadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Eltudnátok fogadni ezt a párotokban, vagy inkább más után néznétek?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, és a 'hibámról'. Nyilván van több, de ez az egy nagyobb, ami kihat a kapcsolatomra és ezzel kapcsolatban merültek fel azok a kérdések bennem, hogy a férfiak erről hogy vélekednek, elveszíthetem-e emiatt a párom?


Szóval bemutatnám magam:

Csendes és általában visszahúzódó vidéki lány vagyok. A megszokott társaságomban tudok teljesen feloldódni, bulizni nem járok egyedül, csak a barátommal megyek el és akkor is azért,hogy táncoljunk, máskor meg a barátnőimmel beülünk valahova. Mindig is a komoly kapcsolatok híve voltam, egyetlen barátom volt Ő előtte másfél évig(nem ilyesmi okok miatt mentünk szét). Mindig is tisztelem, becsülöm a párom,sosem csalnám meg,és megvetem ezt, nem is jön,hogy más pasira nézzek. Örülök ha örömet okozhatok neki, szeretem kényeztetni, új dolgokat kipróbálni vele(igen,minden téren) Ha szeretné akkor elmegyek vele és a barátaival, ha csak fiús beszélgetést akar tiszteletben tartom, nem nyomulok rá. Szóval eddig semmi gond sincs, imádja ezeket a dolgokat.

DE innen jön a probléma...nekem nincsenek fiú barátaim, ugyanis az az elvem, hogy ilyen barátság nem létezik.

Oké, ismerősök vannak, ha egy közegbe kerülünk megkérdjük hogy van a másik de ennyi. Régebb akárhányszor próbáltam csak barátkozni, mindig az lett a vége,hogy bevallották, tetszem nekik, és 1-2 év után.

Mondtam az elején a páromnak, hogy én ilyen vagyok, nem tudom elfogadni,hogy neki közeli lány barátja legyen. Nehéz hozzám közel kerülni, de akit befogadok attól azt várom,hogy én legyek az egyetlen nő számára, mint ő nekem férfi. És ha azt látom,hogy más nőt valamilyen szinten keres, ír neki, vagy meghívja valamire mert rég beszéltek, akkor úgy érzem, hogy kezd távolodni ebből a bizalmas szférámból. Ilyenkor még meg se puszilnám szívesen. Ha úgy adja a helyzet, és többen vagyunk semmi bajom ha váltanak pár szót, sőt én is beszállok, viszont azt nem tudnám elfogadni,hogy ketten üljenek be valahova, vagy csak szimplán írjanak.

Mondtam neki, hogy válasszon, nem kényszerítettem semmire. Elmondtam,hogy képtelen vagyok ebben megváltozni, ha neki hiányzik az,hogy ott legyen a lány barátaival vagy találkozgasson velük, mint előttem, akkor menjen,de én ezt így nem tudom elfogadni. Ő mindig azt mondta,hogy engem nem akar elveszíteni, mert nem bírná ki nélkülem, és benne olyan embert talált, akivel sosem találkott még, családot akar stb.

Ebből adódóan volt pár vitánk, pl h írt neki és hasonlók, ilyenkor mindig előjött ez a hülye érzésem és tudattam vele.Mostanra valahogy megértette és tiszteletben tartja. Azt mondja hogy ő is nagyon félt engem, és fél mi lesz ha felmegyek egyetemre, szóval megpróbálja megérteni amit érzek ezzel kapcsolatban.


De felmerült bennem a kérdés, hogy vajon sok-e ez neki? Nagyon nagy hiba ez nálam? Ti mennyire tudnátok ezt elfogadni?


Igazából ez nálam azóta alakult ki jobban, miután láttam mi folyik az emberek közt. Az ismerőseim 90% megcsalta már a másikat, sőt a legjobb barátnőm már nem is 1 pasival, az a pasi pedig a menyasszonyát csalja vele. A másik barátnőm szintén barátnős pasival fekszik, és ráadásul nyalizik is a barátnőjének. Szóval a lány mit sem sejtve barátkozik ezzel a barátnőmmel. Az egyik lány,akivel nem akarom hogy beszéljen a párom, mikor ismerkedtünk már felajánlotta magát neki éjszakára. És akkor még nézzem el azt,hogy jóban vannak? És még sorolhatnám...

20L


2016. márc. 30. 15:20
1 2 3 4
 1/37 Noren1989 ***** válasza:

Vannak gondok.

No, akkor, téged ez kegyetlenül zavar, igaz? Nem bízol párodba, meg a női ismerőseiben sem, hm?

26/F

2016. márc. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
51%
Mi ez a kisregény???
2016. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

A páromban bízok. A női ismerőseiben nem, és a másik dolog az az érzés, ami elönt, amit próbáltam körülírni fent. Egyszerűen nem bírom/akarom,hogy más nő is érdekelje őt, akármilyen szinten.

Kérlek normális válaszokat írjatok,ha nem tetszik,hogy ilyen hosszú,akkor nem muszáj válaszolni. A kérdésem azoknak az érett férfiaknak szól, akiknek van türelmük elolvasni és válaszolni rá.

2016. márc. 30. 15:30
 4/37 Noren1989 ***** válasza:
Ő mit mond erre? Mert kétlem, hogy ezt az okfejtést neki is prezentáltad volna.
2016. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
77%

Nem olvastam végig csak megkerestem a DE kezdetű részt.. minden más csak rizsa.

Épeszű férfi és épeszű nő elfogadja, ha a párjának vannak ellenkező nemű ismerősei.


A párom exe volt ilyen..egy hisztérika. Egy pohár vízre is féltékeny volt.

2016. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Teljesen megértelek, fiú-lány barátság nem létezik csak egy meleg férfi,meleg nő között :D De ne aggódj ezen nem minden férfi olyan mint amilyet te felhozol példának, az én barátomnak nincsenek lány barátai. De ez így volt már amikor megismertem. Nő ismerősei természetesen vannak,de szerintem az nem normális, hogy valakinek barátnője van és NŐKKEL eljár ide-oda. Járkáljon akkor,ha szingli :) 23L , 2 éve kapcsolatban

2016. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelmű, hogy más után néznék, mégis mit képzelsz magadról?! Az mondjuk pozitív, hogy már az elején tisztázni akarod.
2016. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
84%
elég egészségtelen életmód.. csak ennyit fűznék hozzá. nem férfi vagyok de sosem lennék olyannal aki korlátozza hogy kikkel barátkozzak. a félelmeid szolgája vagy
2016. márc. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
84%

Ez eléggé gáz így. Azt hiszed, hogy az a mikrokörnyezet, amit te magad körül látsz érvényes mindenkire, és nem fogadod el, ha valakire mégsem. A 'menjen akkor ahova akar', nem elfogadás, hanem konkrétan zsarolás.


Nekem évek óta vannak lánybarátaim, akikkel nem volt soha semmi, mert sem én, sem ők nem olyanok. Nem adnám fel őket a te hülyeségedért.

2016. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem vagyok hisztérika, azért annyira már felnőttem, hogy kezelni tudjam a helyzeteket és ne hisztériázzak. Mindig szép higgadtan közlöm vele ha van valami, mindig nyugodtan beszélgetek, nem vágom be a durcát.

Elmondtam neki ezeket, ezt a dolgot is ,hogy mivel ennyire közel engedtem magamhoz, nem birom elviselni bármiféle kapcsolatát is egy másik nővel. És újra írom, olyan dolgok, hogy pl ő keresi csak úgy, vagy elmennek ketten valahova, vagy szimplán azt látom hogy kíváncsi rá. Ha barátokkal vannak, és mi is csatlakozunk, így adja a helyzet, nyilván nincs bajom.

Látom elég sokan nem tudnátok ezt elfogadni. Félek,hogy hosszú távon nem is fog ez működni, de egyszerűen képtelen vagyok megváltozni. Fogalmam sincs hogyan változzak e téren.


Azt is megpróbáltam, hogy kössünk kompromisszumot. Ha neki szüksége van arra az életmódra ami volt előttem, tehát hogy ő is elmehet a lány barátaival ha akar és stb de akkor én is fogok találkozgatni a fiú ismerőseimmel. Ám ezt nem akarta egyáltalán

2016. márc. 30. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!