Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Anyakomplexusos leszbikusként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyakomplexusos leszbikusként mennyi esélyem van egy normális életre?

Figyelt kérdés
Szerintem szinte semmi. Mert az hagyján, hogy a saját nememhez vonzódok, akkor még jön az is, hogy a sokkal idősebbek tetszenek. Ez a sok azt jelenti, hogy akár a 30 évvel idősebbek is tetszenek. 15 év a minimum. A saját korosztályom egyáltalán nem mozgat meg, pedig sok tini lány meg jó osztálytársak vesznek körül. Több lány is "bepróbálkozott" már, de nekem tényleg csak az idősebb nők tetszenek. Félek, így sose lesz normális életem. Mit kéne tennem? Van még időm bőven, egyenlőre nem is kell senki, csak néha elgondolkodok, hogy mi lesz így velem. A másik, hogy nem hiszem, hogy lenne nő, aki egy nála 20 évvel fiatalabbal összejönne.

2015. nov. 16. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggodj hidd el sok öreg leszbinek kell fiatal kis csaj :DD emiatt én nem aggodnék de lehet ha kibeszelnéd a problémád akk a korosztályod is vonzana volt 1 baratnom akinek apakomplexusa volt de kibeszelte és sajat korabelivek van :)
2015. nov. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Kár hogy nem vagy biszex
2015. nov. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez valami trauma nyomán alakult így ki, vagy hogy jött?


Az ember preferenciái változnak az életkorral. Más a vonzó 15 évesen, 25 évesen, 35, 45, 55, 65 stb évesen. Heteró párok esetében is megesik, hogy tizen év különbségek vannak egy pár között. Ha ez hideg fejjel végiggondolva működik közöttük, akkor hajrá.


Az mondjuk más kérdés, hogy 15-16 évesen az ember sokmindent akar, de ettől még nem lesz kiegyensúlyozott kapcsolata egy harmincassal. Aztán 20-22 éves kor körül minden eléggé átértékelődik, alakul, változik.


Szóval azt mondanám ne aggódj. Tudd mit akarsz, mi a fontos neked, és ne hagyd magad kihasználni.

2015. nov. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha emiatt aggódsz, akkor beszélj egy szexuálpszichológussal. Jobbat nem tudok mondani, de ezt érdemes megfontolni.
2015. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is sokáig éreztem ezt,

későn érő típus vagy, és igényed van több szeretetre, amit kicsiként nem kaptál meg,

majd 40-50 évesen érsz be igazán, és találod meg az igazi boldogságod

2015. nov. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

az anyakomplexusnak nem az a lényege, hogy korban idősebb nők tetszenek valakinek, hanem kortól függetlenül a gondoskodást igényli valaki egy nőtől :)


L

2015. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy ?
2015. nov. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!