Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Barátnőm kissé fura, szerintet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm kissé fura, szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerjük egymást, nálam aludt nemrég és lefekvés után felajánlotta, szexeljünk.

Eléggé meglepődtem, mire ő elárulta, hogy azokkal a csajokkal, akik szimpatikusak neki, szexelni is szokott. Már vagy egy tucat barátnőjével csinálta, de nem járt egyikkel sem.

Ez olyan fura nekem, vagy csak régimódi lennék?

Ő 22 éves.



2016. ápr. 9. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi gond, de ha neked is tetszik és szimpatikus és nem vagy kapcsolatban akkor nyugodtan feküdj vele, ne vond meg magaddal ezt a kis örömöt. :)
2016. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És végül bele mentél?

Amúgy igen, fura.De nem vagy köteles barátkozni vele...

2016. ápr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nekem miért nincsenek ilyen barátnőim?
2016. ápr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Pár hete ismerjük egymást, nálam aludt.." Szoval mit találsz meglepönek?
2016. ápr. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én teljesen egyet értek veled kérdező. Én csak néznék nagyokat, hogy még is mit akar tőlem a barátnőm (pedig leszbikus vagyok). Nem tudom, ez számomra elég taszító lenne.


Ha nem szeretnéd, akkor mondd meg, hogy téged ebből hagyjon ki. Vagy elfogadja, vagy nem.

2016. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Óhhhh, de szeretnèk èn is egy ilyen barátnőt!!!:D
2016. ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár mennyire is szeretem a lányokat ez nekem túl direkt lenne:D

Bár.. van az a lány akiért még is.. Na de ebben nem tudunk segíteni ezt neked kell eldöntened.


L

2016. ápr. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!