Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszbikus létemre nem találok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus létemre nem találok egy normális lányt sem, MIÉRT?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, volt már egy barátnőm de szakitottunk... Nos probálok ismerkedni, de egyszerüen sehol nem lehet. Társkeresők 95%a kamu emberkékből áll össze, a maradék 5%ék meg vagy nem tetszik nekem, vagy 42452242kmre van tőlem. Nagyon szeretnék már egy olyan LESZBIKUS nőt találni aki benne lenne az ismerkedésbe és nem félne a kapcsolat szótol. De nem tudok ilyet találni sehol, számtalanszor probáltam már, itt gyakorin is, de sosem jön össze, mert itt is a leszbikusok 90%a kamu ! Már tehetetlen vagyok, mi a fenét csináljak hogy végre rám találjon a boldogság???

2016. ápr. 21. 20:07
1 2
 11/16 Illoise válasza:

Én se találtam sehol senkit. Akitől megkérdeztem, hogy leszbikus-e vagy biszex, azt felelte, hogy nem. Szóval kicsit felhagytam a kereséssel.

írj nekem, kedvesem.

21/L

2016. ápr. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

"nemi beállítottságom"

szexuális orientációnak

hívják azt hogy melyik

nemhez vonzódsz. Látszik hogy tini

kategória vagy


Latom nem fogtad fel ezeket a mondatokat. Nem is arrol beszelek amit magyarazol. Hanem hogy kevered a fogalmakat mert

nemi beallitottsag = fiu / lany vagy

szexualis orientacio = leszbikus / hetero / biszex vagy


Senki nem arrol beszel hogy dontes kerdese, en se vagyok hetero, tudom hogy van

2016. ápr. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok irj ha gondolod!

16/LL

2016. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

A társkeresők nem a komoly kapcsolatokról híresek,egyikse kb:D nem meglepő. Elèg nehèz pláne ha más identitású vagy.. Rendes heteró embernek is nehezère olyat találni aki becsülendő is.:'D Barátság terèn nemigen fellelhető,nm mèg kapcsolatban. Szerintem èlőbe próbálkozz,meg nem olyan hamis ès semmitmondó. Mindenesetre ennyire ne görcsölj rá,mert nincs sok èrtelme. Ès annál jobban nm fog összejönni:)

Bár átèrzem.

23/L

2016. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Hát igen, ez a mai világban így van. Én 19 vagyok, de közel a 20hoz. Ma egy hete szakítottunk a barátnőmmel, szóval én is a szinglik boldogtalan életét élem. Én leszbikus is vagyok és igazi is, bár a normális részt nem tudom garantálni.

Ajánlom, hogy a társkeresőkkel ne nagyon próbálkozz, azok szörnyűek... ha teheted élőben próbálj ismerkedni, jóval nagyobb az esély a sikerre és élőben egy pasi se tudja csajnak kiadni magát :)

Mellesleg drága biszex/leszbikus lányok írjatok :D


19/L/L

2016. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, de nekem még a koromból kifolyólag a bárok/bulik is ki vannak zárva, aki szeretni nekem is írhat

16/L\L/Bp

2016. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!