Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Értékelnétek ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Értékelnétek ha valaki ez tenné?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú akivel messze laktunk egymástól tudom,hibáztam,hogy nem mentem hozzá mindig csak ígérgettem.Én bocsánatot kértem tőle nem fogta én megbocsájtottam neki,a durvább dolgokat.Bizonyítani akartam őt ez nem érdekelte,tényleg elakartam menni hozzá de a szüleim nem tudtak róla és inkább nem szöktem el a kérésére,féltem a következményektől,nem volt szívem fájdalmat okozni a szüleimnek.Tudom,hogy én hibámból vesztünk össze sokszor megalázkodtam neki amit megbántam.Azóta nem beszélünk letiltott megsértődött.Én tényleg szeretem volna vele találkozni de ilyen áron nem.Tudom,hogy megbántottam és nem akartam hitegetni de féltem a szüleim haragjától és inkább nem szöktem el.


Fiúk ti értékelnétek,hogy sokszor bocsánatot kértem ilyen estben?


2016. ápr. 22. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Felesleges. A bocsánatkérés sokszor üres, akkor is, ha te komolyan gondoltad. Ha egy lány komolyan megbánt, csak akkor bocsátok meg neki, ha tényleg szeretnék tőle valamit, vagy előtte jóban voltunk.


Még egy esély: mekkora volt az a "messze" távolság?

2016. ápr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jóba voltam vele tudomásom szerint.

198 km tudom,hogy legyőzhető távolság,de nem mertem megtenni a szüleim miatt.

2016. ápr. 22. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:
a távolság nem akadály,inkább csak kifogás
2016. ápr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a fiú kíváncsi rád, utazzon ő 200 km-t. Nagyon jól tetted, hogy nem szöktél el hozzá, pláne, ha sose találkoztatok személyesen.

Legyen benned annyi tartás, hogy nem alázkodsz meg, ha neked van igazad, aki ilyesmit vár el tőled, azzal amúgy sem járnál jól.

2016. ápr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4. válaszon nagyon látszik, hogy nő írta. Túlzásba viszed, de nem ez a lényeg, igazad van. Ha annyira szeretett volna találkozni veled, akkor majd ő leutazza a 200 kilométert.


Az egyébként nem a "leküzdhető" kategória, hanem a "qrvasok"

2016. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valóban nő vagyok, nem akartam írni, de az első két válasz felcseszte az agyamat.:-)
2016. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!