Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosak az érzelmeim?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm, egy viszafogott, de nagyon kedves, szép lány. Régebben mindig együtt szomorkodtunk, hogy jajj nincsen barátunk. És mindig mondta, hgy nekem bitosan hamarabb lesz barátom (ezt csak úgy értette, hogy én nyitottabb vagyok) azonban egy hete, hihetetlenül gyorsan, egyből összejött neki a dolog, és a fiúval nagyon összeillenek.

Azonban én összetörtem. Nem emiatt, hanem mert már sokat szenvedtem, a fiúk miatt ha mondhatjuk így, és nagyon bánt, hgy neki egyből sikerült találni egy fiút, aki tényleg akar valamit. Nekem volt már randim, voltak esélyeim, de a srác átvert, nem kellettem neki (pedig ő tepert) a srác akibe szerelembe estem, más lányt szeret, a másik srác akivel eltudnám képzelni a dolgot nem lép, és lehet, hogy nem is fog soha. Minden önbizalmamat elvesztettem, a barátnőm boldog (ez engem is boldoggá tesz) de én miért nem kaphatom ezt? Valaki segítsen nekem, hogyan tovább.

17/l


2016. ápr. 25. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Lépj te.
2016. ápr. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nincs önbizalmam, nem akarom, hogy megint megbántsanak, amikor már én is beleadok valamit a dologba.
2016. ápr. 25. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is ne legyél irigy. :) nyilvan ezt te is tudod de ne is ismetelgesd azt magadban hogy neked miert nem vagy neki miert igen. Semmi olyat ami csak negativan hat az ő boldogsagara. Tök fiatal vagy. 17 evesen azt hittem egy fium lesz akivel orokke egyutt maradok. Loturot. Ra 10 evre tudom milyen naiv voltam. Es tudom higy varos azt a bizonyost de hidd el elfog jonni. Hamarabb mint gondolnad. Es ez nem sovany vigasz hanem egyszeru teny.
2016. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Elhiszem, h szar érzés...az egyik legfontosabb h ne haragudj ezért a barátnődre.

Amúgy hidd el, nem fogsz egyedül maradni. Volt olyan ismerősöm, aki 18 éves volt, szinte tökéletes lány, és még nem volt senkije, de már van neki...

Szurkolok ;)

2016. ápr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, léphetsz Te.


Másrészt szomorú, hogy a barátnőd boldogsága téged elszomorít.

2016. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nagyon örülök a boldogságának, támogatom, tanácsokat adok, ha tudok :)
2016. ápr. 25. 18:13
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem szomorít el, csak csökkent az önbizalmam, nem hiszem hogy szebb, vagy csúnyább vagyok, hogy jobb, vagy rosszabb ember, csak azt, hogy jó lenne, ha nekem is összejönne, főleg azok után, amik eddig roncsoltak.
2016. ápr. 25. 18:15
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Rád férne egy dugás!
2016. ápr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Zero the hero ***** válasza:
60%

Hiába várod a sült galambot hugi

Lépj

2016. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tényleg ne légy irigy. Előbb utóbb te is találsz valaki nagyon jót, és akkor csak mosolyogsz ezen a kérdésen.


Ha neked fél-1-2 évvel később jön, akkor sincs gáz, fiatal vagy még nagyon.


Az én baráti (6 fős) társaságomban egyelőre háromnak van barátnője, a másik kettő (rajtam kívül) pedig teljesen ki van akadva, hogy nekik miért nem jön össze. Nem is tesznek érte semmit, de ez más kérdés.


17f

2016. ápr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!